click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення

Термін кредиту:65 днів
Дата закінчення кредитного договору:
Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього :00

62 способу швидко заробити + bonus

Розвиток технологій дозволяє все більшій кількості людей заробляти чималі гроші, не виходячи з дому, але величезна маса народу залишається за межею бідності, не заробляючи навіть 300 $ в місяць. Виправити цю ситуацію досить просто, якщо скористатися однією з перерахованих нижче порад:

 1. Робота в соціальних мережах.
 2. Фріланс як спосіб швидкого заробітку.
 3. Хенд-мейд.
 4. Посередник при купівлі/продажу сайту.
 5. Партнерські програми.
 6. Ставки на спорт.
 7. Догляд за присадибною ділянкою.
 8. Весільний фотограф.
 9. Фотограф.
 10. Няня на вечір.
 11. Репетитор.
 12. Таємний покупець.
 13. Продати зайві речі.
 14. Перепродати автографи.
 15. Концерти в переході.
 16. «Творча особистість».
 17. Розклеювання оголошень.
 18. Онлайн-уроки.
 19. Допомога у вивченні мов і переклади.
 20. Перепродаж книг.
 21. Продаж рецептів на кулінарні сайти.
 22. Вигул домашніх тварин.
 23. Промоутер.
 24. Кур'єр.
 25. Дрібний ремонт.
 26. Продаж зелені.
 27. Перепродаж кондитерських виробів.
 28. Прибирання приміщень.
 29. Масажист.
 30. Манікюр на дому.
 31. Форекс.
 32. Криптовалюта.
 33. Покер.
 34. Здати кров.
 35. Конкурси і лотереї.
 36. Скарб.
 37. Здати кімнату в квартирі.
 38. Закласти річ в ломбард.
 39. Продати волосся.
 40. Приватний таксист.
 41. Випічка тортів.
 42. Весільна консультація.
 43. Чищення басейнів.
 44. Вишивка на замовлення.
 45. Особистий тренер.
 46. ​​Чоловік на годину.
 47. Допомога при переїзді.
 48. Реставрація фото.
 49. Написання резюме.
 50. Редактор текстів.
 51. Садівник.
 52. Прибирання квартир.
 53. Віддалений бухгалтер.
 54. Виготовлення біжутерії.
 55. Виготовлення м'яких іграшок.
 56. Виготовлення ялинкових прикрас.
 57. Автоінструктор.
 58. Заробіток в Інстаграмі.
 59. Онлайн-консультант по знайомствам.
 60. Співробітник Call-центру на дому.
 61. Перепродаж антикваріату.
 62. Послуги тесляра.

Додаткові підробітки (bonus)

Перш ніж почати розбирати кожен з перерахованих вище пунктів, слід зазначити, що заробити хоча б мінімальну суму для власного прожитку може кожен. Старанна праця і цілеспрямованість - це найважливіші риси, які повинні бути у людини, яка прагне до фінансової незалежності. Перешкодити в цьому можуть тільки:

 • гординя і завищена самооцінка. Багато людей при пошуку роботи поділяють вакансії на «круто» і «не круто», думаючи, що працювати в банку - це престижно, а двірником - соромно. Слід згадати радянський мультик й усвідомити, що «всі професії потрібні, всі професії важливі»;
 • недбале ставлення до виконуваних обов'язків. Не варто вважати свою роботу тимчасовим явищем, навіть якщо ви хочете стати генеральним директором МВФ, свої справжні обов'язки слід виконувати з ентузіазмом і любов'ю;
 • спрага швидкого збагачення. Можна швидко заробити 1000 гривень, але мільйонером за день стати просто неможливо, а повестися на подібні пропозиції - значить, втратити навіть ті заощадження, що залишилися.

Робота в соціальних мережах

Соціальні мережі давно перестали бути тільки місцем для спілкування та обміну відеороликами або музичними треками. Тут можна заробляти великі гроші різними способами, ось лише кілька з доступних:

 1. Створення унікального стилю для пабліків. Сюди входять аватар, шапка, шаблони для оформлення постів, меню. Але для цього слід мати навички роботи з графічними редакторами та художній смак.
 2. Адміністратори великих спільнот наймають людей для пошуку рекламодавців, налагодження контактів з іншими групами для обміну постами й інших послуг. Якщо ви відчуваєте в собі сили для виконання подібних завдань, слід просто запропонувати свою кандидатуру.
 3. Особливу нішу складають укладачі постів. Це повинна бути креативна, грамотна людина, яка здатна одним рядком залучити увагу до повідомлення.

Ціни на послуги різняться, але, наприклад на біржі WorkZilla за послуги редактора пропонують зарплату в 7000 гривень на місяць.

Крім того, є швидкий спосіб заробити, коментуючи пости або просто ставлячи лайки. Для цього потрібно зареєструватися на спеціальній біржі. Вартість послуг низька, але на поповнення рахунку та сигарети буде досить.

Фріланс як спосіб швидкого заробітку

Фріланс - це дуже велика галузь, в якій кожен може знайти заняття до душі. На спеціальних біржах викладають різні завдання - від написання простого слогана для компанії до написання складного сайту. Це відмінна можливість заробити хорошу суму всього за кілька годин. Але для цього потрібно мати креативність і деякі навички в роботі.

Хенд-мейд

Для людей, далеких від програмного коду і написання статей, інтернет відкриває інші можливості отримання грошей - це заробіток на виробах, зроблених власними руками. Неважливо, чим ви захоплюєтеся, продати можна все. Для реалізації своїх товарів можна скористатися різними торговими майданчиками, одним з найпопулярніших в країнах СНД є «Ярмарок майстрів», але багато хто йде на міжнародні портали, де навіть звичайні дерев'яні ложки продають по 800 гривень. Початківцям можна спробувати свої сили на дошках оголошень типу OLX або в соціальних мережах.

Посередник при купівлі/продажу сайту

Веб-сайти давно є інструментом заробітку. Хтось отримує гроші за їх написання, інші рекламують з їхньою допомогою свої товари і послуги. Але для тих, хто не знайомий з принципом написання коду, а також не продає свою продукцію, існує можливість заробити в цій ніші, виступивши посередником між покупцем і продавців, попросивши певний відсоток від угоди. Зазвичай за угоду просять близько 10%, що не так мало, оскільки іноді вартість продаваного сайту може становити близько 50 000 гривень.

Партнерські програми

Для виконання партнерських програм не потрібні спеціальні навички. Для виконання умов отримання прибутку потрібно:

 1. Зайти на портал компанії, що пропонує комісійні від продажу своїх товарів або послуг.
 2. Пройти реєстрацію і отримати посилання, необхідне для участі в партнерській програмі.
 3. Поширити його на різних формах і соціальних мережах.

Кожна людина, що перейшла за вашим посиланням на сайт компанії, буде приносити прибуток фіксованого розміру. Він може складати від 5% до 80% від вартості рекламованої продукції або послуги.

Ставки на спорт

Досить ефективний спосіб швидкого заробітку - це ставки на спорт. Але, щоб отримати дійсно серйозні гроші без ризику втратити власні, слід ретельно підготуватися. Пам'ятайте, букмекерські портали працюють за принципом, що більшість їхніх клієнтів програє, тільки ретельне вивчення принципів правильних ставок і статистики команд (якщо, наприклад, мова йде про футбол) допоможе отримати бажаний прибуток.

Догляд за присадибною ділянкою

При наявності вільного часу і необхідних навичок можна запропонувати свої послуги по догляду за дачею або частим будинком. Це відмінний спосіб заробітку, але не слід думати, що він простий - постійно доведеться виконувати ремонтні роботи, косити траву, доглядати за рослинами, вивозити сміття. Іноді господарі наймають сімейні пари, в такому випадку, слід додати до обов'язків прання, приготування їжі та прибирання. За разове надання допомоги можуть заплатити до 2000 гривень, а щомісячна оплата становить до 7000 - 15000 гривень.

Весільний фотограф

Це професія, в якій спробувати себе може кожен. Єдиною умовою є наявність сучасного фотоапарата. Звичайно, важливішою є майстерність, але замовники чомусь більше дивляться саме на апаратуру. Серед плюсів роботи є прекрасне проведення часу на весіллі - можна безкоштовно покататися по красивим місцям і добре поїсти безкоштовно. Але слід приготуватися і до роботи - фотографії вимагають ретельної обробки в графічних редакторах, іноді доведеться скласти відеослайд або презентації. Відмінним кроком стане пропозиція створити барвистий роздрукований весільний фотоальбом. Заробити за день можна від 2000 до 10 000 гривень. Все залежить від професіоналізму і клієнтів. Але при такій роботі потрібно мати дуже міцні нерви, здорову печінку і невичерпне людинолюбство. А головне - це почуття гумору.

Фотограф

Любителі фотографії можуть заробити без необхідності знімати чужі свята. Продати свої таланти можна на спеціалізованих порталах, наприклад, одним з найпопулярніших є Foto for Sale. Тут мешкають люди, що хочуть зробити близьким або колегам унікальний подарунок - ексклюзивну фотосесію. Потрібно добре постаратися, адже клієнти дуже вимогливі до результатів роботи. Крім професіоналізму, слід мати безмежну фантазію і необхідну апаратуру. Не зайвими будуть спецефекти - сніг, дим, можливість водяної зйомки і т.д. Крім того, слід бути готовим запропонувати клієнту унікальні місця для фотосесії, адже на банальні усіма улюблені місця він може просто не погодитися.

Ще один метод заробітку за допомогою фотоапарата - це можливість продавати унікальні фотознімки з показів мод, концертів зірок або фотографії знаменитих людей, за якими постійно полюють журналісти. Наприклад, на порталі Shutterstock за кожне скачування фото платять 25 центів.

Няня на вечір

Сьогодні ця професія набирає надзвичайну популярність у великих містах. Якщо молодим батькам терміново потрібно піти на захід або просто захотілося побути удвох, а улюблене чадо залишити нема з ким, то вони дзвонять в агентство, яке пропонує найняти няню на вечір. На жаль, самостійно почати подібний «бізнес» дуже складно, адже клієнти сьогодні дуже вимогливі і вимагають гарантії безпеки. Потрібно мати рекомендації, медичну книжку, педагогічний диплом не є обов'язковою умовою роботи, але з ним гонорар значно зросте. Найдорожчими і найпопулярнішими серед клієнтів є няні з медичною освітою. Мінімальна оплата для няні без диплома становить 100 грн/год. Але не слід занадто радіти, адже за цей час малюк може дуже сильно вередувати.

Репетитор

Класична професія для представників гуманітарних наук. Багато класиків вітчизняної і зарубіжної літератури не померли з голоду, підтягуючи знання багатьох двієчників в різних науках. Сьогодні стати репетитором досить просто. Можна подати оголошення в газету, знайти клієнтів через знайомих або просто зареєструватися на спеціалізованому порталі. Одним з найпопулярніших є repetitors.info. Найбільшим попитом серед репетиторів користуються викладачі ВНЗ, що мають постійну практику. Студенти і випускники зазвичай приймаються після співбесіди. Розцінки залежать від рівня підготовки школяра/студента, а також обраного предмета. В цілому, за академічну годину можна заробити від 200 грн. до 1000 грн. Найпопулярнішим є курс з підготовки до ЗНО.

Таємний покупець

Це хороший спосіб швидко заробити невелику суму грошей. Звичайно, ябедничати - це погано, але на благо суспільства це робити навіть потрібно. Отримати перше завдання можна, знайшовши вакансію, наприклад, на сайті rabota.ua. Замовник проведе детальний інструктаж з потенційним виконавцем, розповість, що потрібно робити, а також дасть диктофон і фотоапарат (іноді відеокамеру), і боєць відправиться виконувати покладені зобов'язання.

Прийшовши в магазин або іншу торгову точку, потрібно буде зіграти роль простого покупця. Виконання завдання передбачає спілкування з продавцями, покупку товарів і т.д. За фактом виконання умов заповнюється і надсилається анкета. За один похід можна отримати близько 100 гривень. Небагато, але зате швидко.

Продати зайві речі

Шафа ломиться від речей, а грошей немає? Чому б не взяти приклад з головної героїні фільму «Шопоголік», яка продала зайві речі? Бекка Блумвуд вийшла зі складної фінансової ситуації досить просто - продала брендові речі від Prada і Gucci. Якщо у вас є щось, гідне уваги покупців, то віртуальні торгові майданчики та аукціони чекають на вас!

Залишається лише призначити початкову ціну і дочекатися, поки лот купить людина, яка встановила найбільшу вартість. Для отримання максимально можливого доходу слід скористатися порталами, спеціалізованими саме на продажу тих речей, які є у вас. У мережі можна продати все: від прикрас до побутової техніки. Для цього гарантовано є спеціалізовані сайти.

Перепродати автографи

У вас завалявся автограф? Будьте впевнені, десь є людина, що полює саме за ним і готова заплатити великі гроші заради поповнення своєї колекції. Для жителів великих міст є відмінна можливість відвідати різні корпоративи, квартирники або концерти, де можна отримати автографи зірок естради різної величини. В недалекому минулому люди писали листи зіркам, щоб отримати відповідь з підписом, сьогодні ж подібні листи можна продати за великі гроші. Наприклад, автограф лідера групи «Кіно» оцінюється в кілька тисяч доларів. Ще дорожче коштуватиме підпис Юрія Гагаріна, людини, яка першою полетіла в космос.

Концерти в переході

Сьогодні є багато телешоу, де звичайні люди показують свої таланти. Багато з них дійсно мають унікальні якості, але основна частина - це прості обивателі, які бажають засвітитися на екрані і стати відомими. Навіщо посередники, якщо можна скористатися класичним варіантом - влаштувати концерт в переході. На цьому можна непогано заробити, особливо, якщо знайти місце з великою кількістю туристів.

Але слід підійти до справи відповідально. Ретельно пропрацювати репертуар, обміркувати склад своєї групи - чи буде це соло або ж краще покликати на допомогу кількох друзів. Не варто робити ставку на шансон або дембельні пісні - незважаючи на те, що вони популярні в маршрутках, інші не оцінять подібний хід. Краще скористатися перевіреним методом, зробивши ставку на блюз і класичний рок.

«Творча особистість»

Але що робити, якщо ніяких талантів немає, та й взагалі ви з тих, кого називають «закінченим неробою»? Не потрібно нічого робити! Навіщо шукати роботу? Краще згадати рядок з пісні Віктора Цоя: «Всі говорять, що потрібно кимось мені ставати. А я хотів би залишитися собою ». Ви не ледар, а творча особистість. Залишилося лише скоригувати свій образ і продовжувати не працювати усвідомлено.

Для цього потрібно обзавестися папером для малювання, знайти аерограф та «Хольгу» і пов'язати на не дуже красиву краватку, яку тільки можна знайти. Одним словом, можна займатися всім, що тільки прийде в голову - малювати, робити фотографії, вести щоденник, робити критичні огляди статей і висловлювань відомих людей. Головне, щоб навколо вашої персони було якомога більше шуму. Відмінним варіантом є скандал на закритій вечірці, головне, потрапити туди. Привернути до себе увагу можна, викладаючи відео на свій Youtube-канал.

Далі все піде як по маслу. Увага громадськості рано чи пізно конвертується в гроші, вам для цього нічого не потрібно буде робити. Серед мінусів подібного життя можна відзначити заздрість оточуючих, постійні насмішки в Мережі і багато іншого. Але успіх того вартий.

Розклеювання оголошень

Сьогодні багато людей хочуть продати свої речі, але не мають часу на рекламу. Особливо це актуально для невеликих компаній. Варто спробувати запропонувати їм свої послуги з розклеювання оголошень. Крім того, оголошення з подібними вакансіями можна знайти на різних сайтах. Наприклад, варто подивитися на rabota.ua.

Онлайн-уроки

Сьогодні можна заробляти на чому завгодно, адже клієнтська база - це весь світ. Чому навчати? Це абсолютно неважливо. Математик може записувати онлайн-уроки з математики, а фокусник - навчати фокусам. Тут не важливі ані навички, ані досвід. Варто спробувати записати перший урок і, створивши власний канал на Youtube, викласти його в мережу. Звичайно, потрібно бути готовим до критики, при цьому прихильники теж знайдуться.

Якщо монетизація рейтингу для вас - це занадто довгий шлях, варто скористатися пропозиціями від сайту SkillsShare, де можна вести власні курси на різні теми і заробляти гроші. Досить просто зареєструватися.

Іншим схожим за принципом заробітку сервісом є Udemy. Тут платять за передплатників на курси, записані вами.

Для успішного старту і швидкого отримання грошей слід виконати кілька умов. Перш за все, варто мати глибокі знання в предметі, за яким передбачається записувати курс. Також будуть потрібні деякі навички в роботі з графічними і відеоредакторами. Це дозволить зробити курс більш цікавим і легким до засвоєння студентами.

Допомога у вивченні мов і переклади

Поліглоти точно не залишаться голодними. Інтернет дозволяє їм знайти просто величезну кількість роботи - від перекладів до допомоги у вивченні мови людям, які бажають підтягнути свої знання. Навіть володіючи однією іноземною мовою досконально, можна отримувати чималі гроші. Якщо ж таких кілька, то це відмінна можливість жити в достатку, надаючи послуги з перекладу текстів онлайн.

Для пошуку клієнтів можна скористатися різними спеціалізованими порталами. Одним з найпопулярніших є http://advego.ru/. Досить викласти своє резюме і дочекатися, поки замовник зверне на нього увагу, або ж самостійно знайти вподобану вакансію і запропонувати свої послуги. Все відбувається віддалено. Текст можна переводити у себе вдома на власному комп'ютері, а потім відправити його на портал. Оплата також проходить тут, на карту виконавця.

Перепродаж книг

На Букіністах також можна непогано заробити. Мабуть, немає дома, де не завалялася б пара нікому не потрібних книг. Крім того, дізнатися про наявність таких можна у друзів, знайомих, батьків і т.д. Зібравши бібліотеку старих книг, можна сміливо починати продаж.

Де це можна зробити з вигодою? Звичайно, на інтернет-аукціонах - вітчизняних і зарубіжних. На останні слід звернути найбільш пильну увагу, оскільки вихідці з СРСР і нащадки втікачів дворян, що переїхали жити за кордон ще після жовтневої революції, охоче купують книги, написані російською мовою.

Продаж рецептів на кулінарні сайти

Ні, навичок у програмуванні або витрат на написання сайту не буде потрібно. Все набагато простіше і швидше, але є один нюанс - цей вид заробітку підходить людям, які вміють смачно готувати. Сама ідея досить проста - це продаж унікальних рецептів на кулінарні сайти.

На сьогоднішній день в інтернеті співіснує величезна кількість порталів, що пропонують рецепти різних страв. Але кожному з них потрібно постійно оновлювати контент, викладаючи не тільки сам список необхідних інгредієнтів, але також фотографії процесу приготування і фото кінцевого результату. Займатися цим самостійно для них дуже невигідно - це вимагає витрату часу і грошей на продукти, адже за день іноді викладають до 10 рецептів (або навіть більше). Набагато ефективніше платити іншим людям за дану роботу, що дозволяє отримувати унікальні рецепти за мінімальну плату без необхідності витрат на продукти і приготування страв.

Отже, якщо у вас є цікавий рецепт, то його можна з вигодою продати. Вигідно це з огляду на те, що ви отримуєте відмінне блюдо на обід, відшкодовує витрачені гроші на інгредієнти і додатково заробляєте. Але, щоб отримувати гроші, слід обзавестися сучасним фотоапаратом, що дозволяє робити якісні знімки з високою передачею кольору і деталізацією. В цілому, список вимог від кулінарних сайтів можна вмістити в кілька пунктів:

 1. Фотографії повинні бути унікальними, тому їх потрібно робити самостійно.
 2. Рецепт також доведеться писати особисто, його унікальність перевіряється спеціальними серверами.
 3. Кожен етап приготування страви повинен бути детально описаний і сфотографований.

Простою мовою, потрібно зробити покроковий рецепт, проілюстрований знімками. Тепер увага! Можна зробити безліч фото під різним кутом, змінивши декорації (піднос, тарілку і т.д.), а також написати два унікальних тексту з одним рецептом, а потім продати його на два сайти.

Вигул собак

Багато власників безмірно люблять своїх чотирилапих друзів, але не мають достатньо часу, щоб ті могли вдосталь погуляти. Це відмінна можливість заробити, запропонувавши свої професійні послуги з вигулу. Оплата може бути потижневою або ж щоденною. Плюсом є можливість гуляти відразу з декількома тваринами, але для цього буде потрібний певний досвід і навички. Робота досить цікава і активна, тому потрібно бути готовим багато рухатися на свіжому повітрі. Під час вигулу можна завести нові знайомства.

Промоутер

Ще одна професія, яка вимагає багато сил і енергії, тому підходить молодим людям. Все досить просто - потрібно роздавати рекламки, запрошення, а також презентувати нові товари тієї чи іншої компанії. Для ефективної роботи потрібно вміти знаходити спільну мову з людьми і бути дуже комунікабельним. Втім, все приходить з досвідом.

Кур'єр

Цю професію можуть освоїти студенти, які мають багато вільного часу. Але вона підходить будь-якій людині, що потребує додаткових джерел прибутку.

Спробувати свої сили на цій ниві можна, пройшовши реєстрацію на сайті ipost.ua. Завдання будуть надходити прямо на мобільний телефон. Оплата здійснюється після виконання кожного завдання, що дозволяє швидко поправити своє фінансове становище.

Якщо ж відповідних замовлень на порталі немає, завжди можна спробувати влаштуватися на роботу постачальника піци - умови тут схожі, але замовлення може надійти в будь-яку хвилину. Втім, за домовленістю можна працювати в певні години.

Малий ремонт

Сьогодні багато людей потребують кваліфікованої допомоги, пов'язаної з ремонтом побутової техніки, комп'ютерів і сантехніки. При наявності навичок можна запропонувати їм свою допомогу.

Продаж зелені

Досить просто отримати дохід від продажу свіжої зелені. Звичайно, цей спосіб не принесе швидкого результату, але дозволяє стабільно отримувати гроші від реалізації петрушки, кропу або зеленої цибулі, які завжди користуються попитом.

Перепродаж кондитерських виробів

Будь-кондитерський завод має відпрацювання - поламане печиво, цукерки неправильної форми або неправильно запаковану продукцію. Вона не піде на прилавки магазинів, а буде утилізована. При цьому, смакові якості абсолютно не змінилися. Завод реалізує за безцінок бракований продукт, і бажаючих дешево купити дорогі цукерки дуже багато. Щоб зайнятися перепродажем, потрібен транспортний засіб. Закупивши першу партію, можна сміливо відправлятися в найближче місто і починати торгівлю. Від клієнтів відбою не буде. При цьому, дохід становитиме близько 500% від собівартості закупленого товару.

Прибирання приміщень

В даному випадку можна піти двома шляхами. Перший досить простий - купити швабру, миючі засоби та пропонувати свої послуги з прибирання приміщень. Часу і сил це буде забирати досить багато, але оплата щодня. Інший варіант більш складний, полягає він у створенні своєї клінінгової фірми. Починати слід з пошуку клієнтів - перукарні, салони краси і бутіки підходять ідеально. Підшукавши 5-10 варіантів, слід домовитися про графік і форму оплати (потижнева або помісячна). Далі підбираєте співробітників за меншу ціну і забираєте різницю до власної кишені, нічого при цьому не роблячи.

Масажист

Не менш цікавий варіант - це масажист з виїздом до дому клієнта. Якщо у вас немає необхідних навичок - це не проблема, оскільки сьогодні кожен бажаючий може пройти спеціалізовані курси, ставши масажистом. Про отримання кваліфікації буде свідчити сертифікат. Навіть проживаючи в невеликому місті, можна знайти свою клієнтську базу і отримувати нехай невеликий, але стабільний дохід.

Манікюр на дому

Сьогодні це дуже затребувана галузь. Салони краси часто сильно завищують ціни, плюс похід туди вимагає запису, оскільки бажаючих дуже багато. Альтернативою дорогої послуги догляду за нігтями стала пропозиція зробити манікюр на дому. Звичайно, буде потрібно навчання, щоб отримати сертифікат, а також придбання необхідної апаратури, але результат не змусить на себе чекати. Є приклади, коли жінки з нуля починали заробляти по 30 000 гривень в місяць.

Форекс

Для багатьох слово «трейдер» - це щось незвідане. Хтось його чув, але, ймовірно, лише мала частина читачів розуміє, про що йде мова. Проте, професія досить цікава і дозволяє постійно зростати і розвиватися, постійно рухаючись на шляху до нових вершин. Так, без ризиків тут не обійтися, але по факту, вони є в будь-якій справі, тому відмовлятися лише через власні страхи не слід. Тим більше, сьогодні ряд бірж дають стартові бонуси новим клієнтам, що зводить ризики до мінімуму, оскільки власні гроші можна не вкладати взагалі.

Для того, щоб почати заробляти на біржі, не потрібно мати спеціальні знання в економіці або фінансах. Але ознайомитися з основними принципами варто, оскільки це допоможе не прогоріти на початковому етапі і не робити необачних дій.

Сам процес роботи досить простий - слід передбачити коливання курсу валют, вкладаючи в більш вигідну валюту, яка буде рости в ціні. В результаті можна заробити чималі гроші. Сьогодні навіть не тисячі, а десятки тисяч людей заробляють на форексі, так чому не повинно вийти у вас? Так, робота досить важка, і, щоб стати фахівцем, слід докласти зусиль, але процес дуже цікавий, тим більше, що фінансові вклади не потрібні.

Криптовалюта

Даний спосіб досить новий і не відомий багатьом, але є люди, які вже зараз заробляють на криптовалютах дуже хороші гроші. Полягає процес не тільки в Майнінгу, але також в обміні однієї віртуальної валюті на іншу і її продажу за реальні гроші з вигодою для себе. Процес схожий з описаним вище, оскільки важливо тонко відчувати коливання курсу. Наприклад, біткоін при своєму народженні коштував 550 доларів, але потім почав рости, і сьогодні власник цієї крипти може отримати за одну монету більше 5 000 доларів, тобто, його стан виросте в 10 разів. Різниця досить відчутна.

Сьогодні на Bitcoin заробити достатньо складно, але є багато іншої криптовалюти з низьким курсом. Потрібно відповідально підійти до покупки і, дочекавшись зростання курсу, заробити на перепродажу. Можливо, саме так вам вдасться заробити свій перший мільйон.

Покер

Це гра, яка має багатомільйонну армію шанувальників і визнана спортом. Сьогодні не потрібно їхати в Лас-Вегас, щоб зануритися в світ грального бізнесу і заробити пару тисяч доларів. Досить зайти в інтернет і відкрити одне з віртуальних казино. Але перш, ніж відправлятися за віртуальний картковий стіл, слід досконально вивчити правила і засвоїти сенс самої гри. Це не проста гра в карти, тут важливі математичні пізнання (професійних математиків в казино не пускають, а це про щось говорить). Холодна голова і точний прорахунок всіляких комбінацій - ось запорука перемоги, навіть скороминуща слабкість, необдуманий порив можуть привести до втрати всіх виграних грошей.

Здати кров

При відсутності медичних протипоказань можна сміливо відправлятися в приймальний пункт і запропонувати свою кров в обмін на гроші. Найдорожчою вважається плацента з групи резус-факторів. Перед процедурою доведеться утриматися на кілька днів від тютюнових виробів і вживання алкоголю. Якщо ви не втрачаєте самовладання від виду крові, маєте міцне здоров'я і гостру потребу в грошах, то даний варіант підходить ідеально.

Конкурси та лотереї

Історія знає безліч випадків, коли куплений на останні гроші квиток ставав виграшним. Так, в минулому році пенсіонер з Рівненської області, купивши квиток «Лото Забави» на здачу, виграв 3 000 000 гривень. Якщо він зміг, то чому б не спробувати удачу і зробити те ж саме? Рад тут немає, потрібно покластися на удачу і вірити.

Скарб

Багато хто може посміхнутися. Але посмішка зійде, змінившись подивом, адже випадків знахідки скарбів не так багато. Звичайно, це не скриня зі скарбами, як в Простоквашино, але можна заробити досить непогано. Наприклад, в 2018 році сімейна пара пенсіонерів з Житомирщини виявила в своєму городі скарб загальною вартістю 18 000 гривень. Уже в цьому році на Подолі був знайдений скарб епохи Боспорського царства. Таким чином, спробувати удачу варто. Для успішних пошуків варто покопатися в архівах і дізнатися місця давніх поселень, замків шляхтичів і дворян, а також запастися потужним металошукачем.

Здати кімнату в квартирі

Для одиноких жителів великих міст відмінним варіантом зменшити розмір виплат за комунальні послуги + підзаробити є здача кімнати в своїй квартирі. Без особливих зусиль можна отримати тисячу-другу. А це просто відмінно. Звичайно, в цьому варіанті є ряд недоліків - на кухні буде знаходитися інша людина, доведеться звикати до її розпорядку дня і т.д. Але залатати утворені фінансові діри можна досить швидко, а головне, не потрібно нічого робити.

Закласти річ в ломбард

Багато хто побоюється даних закладів і швидше піде туди купити щось, ніж закласти, але, за фактом, страшного в цьому нічого немає, адже при своєчасному поверненні боргу закладену річ повернуть назад в цілості. Тому боятися нічого.

Продати волосся

Слід зазначити, що цей спосіб підходить тільки власникам здорового не фарбованого волосся, довжина якого достатня для продажу. Сьогодні за них можна виручити гарні гроші як у багатьох перукарнях, так і на різних віртуальних сервісах.

Варто відзначити, що ціна пропорційно зростає в залежності від довжини товару. Якщо вона досягає 75 сантиметрів, то сума становитиме від 5 000 гривень. Але навіть за волосся довжиною 20 сантиметрів можна заробити близько 1000 гривень.

Приватний таксист

При наявності власного автомобіля, достатнього досвіду водіння і знання місцевості можна сміливо спробувати щастя в приватному візництва. Зробити це можна по-старому - зупинившись в місцях скупчення людей з шашкою на даху або ж скориставшись пропозицією від Яндекс-таксі. Після реєстрації можна починати приймати замовлення від клієнтів і заробляти гроші.

Випічка тортів

Це дуже популярний вид додаткового заробітку. Він не тільки швидко окупається, але також приносить великий додатковий дохід. При цьому, потрібно розуміти, що під силу займатися даним видом діяльності тільки людям, які мають спеціальні навички.

Зверніть увагу! Навіть якщо ви прекрасна господиня і прекрасно робите випічку, не слід сліпо пропонувати свої послуги чужим людям. Торт, зроблений на захід для чужих людей за гроші, повинен бути досконалим, без найменших вад. Починати варто з малого, виробляючи випічку на домашні свята, дні народження друзів, рідних і знайомих і т.д. Тільки знайшовши досвід і потрібні навички, можна пробувати свої сили «у великому плаванні».

Якщо ж ви досвідчений кондитер, давно займається випічкою, самий час починати заробляти гроші на своїх уміннях.

Весільна консультація

Таке прекрасне свято, як весілля, пов'язане з безліччю дрібних деталей. Молодята з огляду на свою недосвідченість можуть їх втратити, що призведе до незручностей і казусів. Але так хочеться, щоб все було ідеально! Саме тому багато хто звертається у весільні компанії. Для її організації не потрібно жодних фінансових вкладень, а головним завданням стане організація заходу і пошук всього необхідного. Робота складна, вимагає комунікабельності та вміння домовлятися з підрядниками і постачальниками, але гонорари тут теж високі.

Чищення басейнів

Щоб почистити басейн, не потрібно мати особливих навичок і умінь. Якщо руки ростуть з потрібного місця, то все вийде. Тут не потрібно налаштовувати апаратуру або мати справу з тонкими технологіями, просто робити все, щоб басейн був завжди чистим і готовим до використання протягом літнього сезону.

Вишивка на замовлення

Любителі рукоділля можуть сміливо виставляти свої вишивки на спеціалізованих сайтах. Сьогодні попитом користуються не тільки готові роботи, але також ексклюзивні замовлення на вишивку гербів і логотипів, вензелів і монограм. Крім того, дуже затребуваною є вишивка сорочок, футболок та інших елементів одягу. При наявності досвіду і майстерності заробити на вишивці можна досить великі гроші.

Особистий тренер

Професійним спортсменам, тренерам і просто любителям тримати себе в формі можна поєднати улюблену справу з можливістю отримати додаткове джерело доходу. Для цього достатньо запропонувати свої послуги всім бажаючим. Проводити заняття можна як вдома, так і в найближчому спортивному залі. Крім того, корисно завести власний канал на YouTube або блог з описами рекомендацій.

Чоловік на годину

Сьогодні багато самотніх жінок стикаються з різними проблемами, які вимагають чоловічих рук і деяких навичок. При наявності необхідних інструментів і умінь можна дати оголошення про надання послуги «Чоловік на годину». Це можна зробити як на спеціалізованих порталах, так і розклеївши оголошення на зупинках і під'їздах. Можна бути впевненим, що клієнтська база набереться достатньо швидко, а при якісному наданні послуг почне працювати «сарафанне радіо».

Допомога при переїзді

Даний вид послуги відрізняється від надання послуг вантажників тим, що транспорт також забезпечуєте ви. Тобто, клієнт отримує повний комплекс послуг по переїзду, включаючи навантаження і розвантаження речей і меблів з їхньою установкою в зазначених місцях. Досить простий і легкий в реалізації вид бізнесу з постійним доходом.

Реставрація фото

Незважаючи на те, що ми живемо в епоху цифрових технологій, звичайні альбоми з паперовими фотографіями і раніше користуються популярністю. Крім того, багато людей трепетно ​​бережуть пам'ять про своїх бабусь і дідусів. Але матеріали, з яких зроблені знімки, з часом блякнуть і потребують реставрації. Якщо ви маєте навички роботи з графічними редакторами, то на цьому можна добре заробити. Також є методи по відновленню без необхідності застосування цифрових технологій.

Написання резюме

Пошук роботи пов'язаний із необхідністю виконання безлічі нюансів. На одну вакансію може претендувати відразу кілька кандидатів, і рішення буде прийматися на підставі наданого ними резюме. У Європі та США давно існують фахівці з їх грамотному складанню. У нашій країні пропозицій досить і можна сміливо починати бізнес. Запропонуйте молодим фахівцям і людям, які давно не шукали роботу, грамотне складання резюме, допомогу в написанні супровідних листів та інші послуги, пов'язані з цією нішею.

Редактор текстів

Далеко не нова пропозиція, але кількість дійсно грамотних людей в нашій країні невелика, а потреба в якісних текстах зростає з кожним днем. Якщо ви впевнені в своїх філологічних уміннях, то чому б не конвертувати їх в гроші? Написання статей, складання резюме, перевірка рефератів і курсових - це лише мала частина того, де можна себе реалізувати.

Прибирання квартир

Сьогодні, увімкнувши телевізор, можна побачити безліч телевізійних передач про людей, які не вміють або не люблять наводити порядок в своїх оселях. Вони користуються шаленою популярністю, а значить, є актуальними. Дійсно, багато людей через відсутність часу живуть в неприбраних квартирах і готові заплатити непогані гроші за наведення чистоти. Ви любите і вмієте це робити? Якщо відповідь позитивна, час подавати оголошення про надання даної послуги.

Віддалений бухгалтер

Економічна криза стала причиною багатьох скорочень. Ряд компаній відмовилися від послуг фахівців, які раніше займали важливі посади, серед них часто виявлялися і бухгалтери. Але не мати його в штаті - це зовсім не означає, що вести справи можна без послуг досвідченого «рахівника». Багато власників малого та середнього бізнесу користуються послугами віддалених бухгалтерів, коли потрібно привести цифри і документи в порядок. Запропонуйте їм свої кваліфіковані послуги та отримуйте зарплату, не виходячи з дому. Оскільки зайнятість буде неповна, можна співпрацювати відразу з декількома компаніями.

Виготовлення біжутерії

Вже згадана ніша давно обжита багатьма любителями рукоділля, але це не означає, що вам не знайдеться в ній місця. Спробувати свої сили можуть як справжні майстри своєї справи, так і початківці любителі. Все, що для цього потрібно - це матеріали, фантазія і величезне бажання робити щось нове. Далі все просто - якщо ви вже вмієте робити прикраси, то робимо і продаємо на спеціалізованих порталах, про які вже йшлося раніше. Якщо ж тільки вчитеся, сміливо підписуйтесь на YouTube-канали з даною тематикою та практикуйтеся. До речі, за умови, що ви живете в туристичному центрі, біжутерія стане відмінним товаром для гостей міста.

Виготовлення м'яких іграшок

Досить схоже з вищеописаним заняття. М'які іграшки завжди користувалися популярністю, і навряд чи щось зміниться в найближче тисячоліття. Але для вдалого старту слід вміти передбачати вектор напрямку моди. Колишні в минулому році трендові речі в новому сезоні можуть виявитися абсолютно не затребуваними, і тоді ваші старання будуть марними. Але при виконанні всіх умов ваші вироби будуть розлітатися, як гарячі пиріжки на вокзалі. Повірте, м'які іграшки купували, купують і будуть купувати, адже це більше, ніж іграшка - це романтичний подарунок, з яким у кожного пов'язані власні спогади. Спробуйте, і у вас обов'язково вийде.

Виготовлення ялинкових прикрас

Даний вид бізнесу можна назвати сезонним, тому його можна сміливо поєднувати з виготовленням біжутерії або м'яких іграшок. Сама ідея досить затребувана, і на спеціалізованих майданчиках якісно зроблені вироби розкуповують за лічені дні. При цьому, для початку подібного роду діяльності потрібно мати гарне почуття смаку, а також уміння передбачати побажання потенційних клієнтів. Вловивши тренд, ви обов'язково заробите. Головне - пам'ятати, що ялинкова іграшка повинна дарувати посмішки і світлі почуття, тоді все вийде.

Автоінструктор

Про професію приватного таксиста ми вже говорили, але є інший рід діяльності - це автоінструктор, який навчає новачків правилами водіння. Для цього доведеться буквально пожертвувати своїм «залізним конем», оскільки сідати за його кермо будуть люди, здатні «вбити» коробку передач, але з кожним днем ​​послуги інструкторів набирають все більшої популярності і пророкують їм хороші доходи. У вас є непотрібний автомобіль, великий досвід і запас сталевих нервів? Тоді спробуйте свої сили і заробіть на реалізацію всіх бажань.

Заробіток в Інстаграмі

У вас є профіль у соціальній мережі Instagram, але ви до сих пір шукаєте можливість заробляти? Починайте розкручувати його вже зараз, а потім проведіть монетизацію. Це призведе до отримання постійного пасивного доходу.

Головною в цій справі є популярність, яка випливає з кількості постійних передплатників. Щоб їх число зростало, слід постійно підігрівати інтерес до своєї сторінки шляхом викладання цікавих знімків. Це повинні бути не просто фотографії, а дійсно яскравий контент, що викликає інтерес. До справи слід підійти відповідально, проявляючи креатив і творчий потенціал.

Якщо подивитися на трендові пости, можна помітити, що любов'ю користувачів користуються фото красивих речей, їжі та природи. Також можна викладати цікаві цитати, роздуми на тему чи хороші поради до тій чи іншій життєвій ситуації. Бізнес-продукти також користуються постійним успіхом. Який з векторів розвитку вибрати, ви повинні вирішити самостійно.

Незмінними супутниками успішної розкрутки аккаунта є лайкінг, хештеги і фолловінг. Але більш ефективно використовувати їх у поєднанні з рекламою, яку можна абсолютно легально використовувати в розглянутій соціальної мережі.

Скільки можна заробити в Інстаграм? Це досить складне питання, оскільки дохід повністю залежить від того, наскільки популярна сторінка, активності її автора і способу монетизації. Є люди, які повністю присвятили себе цьому бізнесу. Вони отримують до 100 000 гривень в місяць. Але навіть при мінімумі зусиль при хороших розкладах можна отримувати кілька тисяч гривень. Одним словом, тут все залежить тільки від вас.

Онлайн-консультант по знайомствам

Можливо, звучить дещо незвично, але подібний рід діяльності не тільки існує, але також користується шаленою популярністю. Пов'язано це з бажанням багатьох чоловіків і жінок знайти свою єдину половинку, створити міцну сім'ю і не помилитися при цьому у виборі. Але портали знайомств - це місце нещадної конкуренції, і виділитися серед них дуже складно, саме тому багато хто вдається до послуг професіоналів.

Онлайн консультанти по знайомствам або, якщо бути точніше, «dating consultant» - це не просто обивателі, а справжні професіонали по знайомствам в соціальних мережах і спеціалізованих сайтах знайомств. Він присвятили більшу частину свого життя вивченню правильного складання анкет і тепер діляться досвідом за гроші. Правильне написання постів, вдала фотографія, статус та інші дрібниці - це дуже важливо.

Настільки важливо, що деякі фахівці беруть за послугу настройки профілю до 350 доларів. Це ціна анкети, яка дозволить знайти супутника життя або хоча б призведе до призначення декількох побачень.

Співробітник Call-центру на дому

Сьогодні багато компаній пропонують можливість заробляти на дому хороші гроші. Ця робота вимагає багато вільного часу, наявність закритого кабінету, де ніхто не буде заважати приймати дзвінки. Також потрібні телефон, комп'ютер з виходом в інтернет і гарнітура з мікрофоном. Зарплата досить гідна - від 10 000 гривень. В обов'язки входить прийом замовлень, консультації по запропонованим компанією послугам і відповіді на ці запитання.

Перепродаж антикваріату

Можливо, багато хто здивується, але дійсно цінні речі часто продають за дуже низькою ціною. Головне, знати місця, де їх можна купити. Відмінним варіантом для пошуку «барахла» стануть «блошині ринки», де люди, які не знають істинної цінності товару, продають залежаний мотлох. Про те, що потрібно шукати, можна дізнатися, зайшовши на спеціалізовані портали з продажу вантажних речей. Наприклад, рога оленя там можуть коштує кілька сотень доларів, а на ринку їх можна купити за кілька сотень гривень. Головне, потім покрити їх лаком, провести необхідні роботи, щоб надати товарного вигляду і, зробивши красиві фото, можна сміливо викладати лот.

Послуги тесляра

Сьогодні купити меблі з різних матеріалів і будь-якої якості - це не проблема. Але ремесло тесляра живе і користується популярністю у багатьох поціновувачів, що вважають за краще прикрашати свій будинок ексклюзивними різьбленими предметами інтер'єру. Вони готові платити величезні гроші за стільці, столи та інші товари, виконані у високій якості. Але, звичайно, це дуже вузькоспеціалізована можливість заробітку.

Додаткові підробітку (bonus)

На завершення стати хочеться розповісти ще про декілька способів заробітку, які можна поєднувати з основною роботою чи навчанням. Вони підходять для школярів, студентів або людей, які працюють позмінно.

 1. Якщо у друзів або близьких виникло бажання сходити в ресторан або кіно без дітей, можна запропонувати посидіти з ними за оплату. Звичайно, за кілька годин багато не заробиш, але певна сума буде на руках.
 2. Великі магазини і продуктово-речові бази постійно потребують вантажників. Оплата тут виконується в кінці дня, тому опрацювати можна тільки одну зміну або виходити постійно, все залежить від бажання і потреби в грошах.
 3. Власники дорогих автомобілів можуть підробляти водіями на весіллях, відвозити молодят в ЗАГЗ або банкетний зал, а також до місць фотосесії.
 4. Багато хто скептично ставиться до можливості заробляти на проходженні платних опитувань. Дійсно, сума буде мінімальною, але на поповнення рахунку мобільного телефону цілком вистачить.
 5. Дуже схожим варіантом є можливість заробітку на коментарях. Сайти, що викладають фільми, постійно борються за лідерство і відвідуваність. Вони готові платити за «живі» позитивні відгуки, чому б цим не скористатися?
 6. Для молодих і активних жителів великих міст відмінною можливістю підзаробити стане участь в різних рекламних компаніях, мітингах (ви ж не думаєте, що сотні тисяч людей стоять там безкоштовно?) та інших заходах, де потрібна масовка.
 7. Ряд великих компаній, включаючи Google, готові платити користувачам за скачування офіційних додатків. Оплата проводиться за установку програми на смартфон і нараховується до моменту її видалення. З їх допомогою збираються різні відомості по гаджету і його використання щодо виходу в інтернет. Наприклад, який саме браузер встановлений, в який час був виконаний вхід, скільки часу людина провела в мережі і так далі. На підставі отриманих даних робляться висновки щодо подальшого вектору розвитку компанії. Ось деякі програми, за які можна отримати гроші: за додаток SavvyConnect можна отримувати по 5 доларів на місяць. За установку MobileExpressions не платять, але дають право взяти участь у розіграші цінних призів, серед яких телевізори, телефони і так далі. За скачування Smart Panel платять 5 доларів + 10 доларів за наступні два тижні і 5 доларів за кожний наступний місяць, поки воно стоїть на телефоні.
 8. Давно хотіли схуднути, але не було стимулу? Тепер він є, адже за це можна отримати хороші гроші. Створивши обліковий запис на HealthyWage, можна поставити ставку на себе і виграти до 10 000 доларів. Все залежить від того, скільки ви поставите, і кілограмів, які готові скинути за максимально короткий період. Головне, правильно оцінити свої сили і приступити до справи з усією відповідальністю, тоді виграш гарантовано буде в кишені.
 9. Якщо у вашому місті є піцерії Papa John's і Pizza Hut, варто стежити за їх акціями. Вони пропонують всім бажаючим оцінити якість продукції і платять за це по 5 доларів. Як вам ідея отримати безкоштовну піцу і гроші за те, щоб її з'їсти?
 10. Компанія Slidejoy готова вам заплатити за згоду замість стандартної заставки смартфона отримувати рекламні зображення. Для цього просто потрібно буде перейти за вказаним там посиланням або подивитися короткий ролик. Все досить просто і не вимагає від вас особливих зусиль.

Звичайно, вдалося зібрати далеко не всі способи отримання грошей, але зате кожен з них перевірений часом і гарантовано допоможе поправити своє фінансове становище в найкоротші терміни. Багато з них використовувалися людьми у важку хвилину і рятували їх. Можливо, вони допоможуть і вам.

Ніколи не варто впадати у відчай, гроші можна заробляти скрізь і на всьому, головне - це включити мізки. У статті перераховано багато цікавих варіантів, але ніхто не говорить, що не можна придумати інші, ще не випробувані. Наприклад, не так давно на курортах місцеві жителі продавали довірливим туристам морське повітря і «лікувальний» бруд з найближчого болота. Можливо, це не зовсім чесно з моральної точки зору, але абсолютно законно.

Пам'ятайте, що вчитися можна завжди. Якщо щось не виходить через брак знань або досвіду, слід взяти підручники і гризти граніт науки до тих пір, поки бажаний результат не буде отриманий. Сьогодні, не виходячи з дому, можна підвищити кваліфікацію, пройти курси і отримати сертифікат або навіть отримати вищу освіту дистанційно. Головне, використовувати інтернет в правильних цілях, а не тільки для перегляду відеороликів і соцмереж.

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Строк кредиту – 65 календарних днів. Знижена процентна ставка - 0,01% в день, стандартна - 1,8% в день і звичайна 3% в день. Також, в рамках кредитного договору діє Грейс-період - період протягом якого нараховуються знижені / стандартні проценти. Після закінчення строку дії Грейс-періоду і до моменту закінчення строку дії кредитного договору нараховуються звичайні проценти. Строк дії Грейс-періоду Клієнт обирає самостійно. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту - повернення кредиту можливе в будь-який день. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім іншого, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди за всіма основними умовами реструктуризації, відбувається призупинення нарахування процентів.
Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн.
Строк кредиту = 65 днів
Грейс - період - 10 днів

Дані за пільговим (акційним) кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн.
Проценти за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 1,00 грн.
У разі, якщо клієнт не здійснив сплату процентів, нарахованих за зниженою ставкою в перший день після закінчення Грейс-періоду, проценти перераховуються за стандартною ставкою.

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн.
Проценти за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 180,00 грн.

У разі, якщо клієнт не здійснив погашення кредиту і процентів після закінчення Грейс-періоду наступні 55 днів користування кредитом проценти нараховуються за звичайною ставкою.
Щоденна звичайна процентна ставка = 3%
Нарахування та оплата процентів здійснюється щодня, на умовах Кредитного договору.
Річна процентна ставка (365 днів) = 1095%
Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 3 /100 = 30,00 грн.
Проценти за 55 днів = 30,00 грн х 55 днів = 1650,00 грн.
Сума до повернення в кінці строку кредитування = 1000,00 грн + 180,00 грн. + 1650,00 грн = 2830,00 грн.

* 0% на перший кредит - мається на увазі 0,01% відсоток в день протягом терміну дії Грейс-періоду відповідно до умов Кредитного договору

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок UA783052990000026503016802565
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.