click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення

Термін кредиту:65 днів
Дата закінчення кредитного договору:
Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього :00

Кредит в Запоріжжі на банківську карту і готівковими коштами

Життя кожного з нас непередбачуване і часто наповнене дрібними труднощами і переживаннями, які доводиться вирішувати регулярно. Фінансові труднощі можуть допомогти вирішити родичі і друзі, але в ситуаціях, коли гроші потрібні дуже швидко і немає можливості зволікати ні хвилини, можна взяти кредит онлайн на карту в Запоріжжі. Такий вид послуг дозволить уникнути черг, збору додаткових довідок і необхідність шукати поручителя.

Всього кілька років тому можливість отримати гроші, не виходячи з дому, здавалася нездійсненною, а сьогодні операції такого роду стали звичним явищем.

Миттєвий мікрокредит

Банки найчастіше розглядають заявку на кредит кілька годин і навіть днів, що є великим мінусом. Наша компанія «MegaGroshi» - це відмінна альтернатива банкам. Витративши декілька хвилин на заповнення заявки, а також самостійно обравши термін і суму кредиту, практично відразу приходить відповідь і гроші на карту. Наші клієнти не тільки економлять свій особистий час, але і своєчасно можуть вирішити будь-які фінансові неприємності і покрити непередбачені витрати.

Погана кредитна історія - зовсім не страшно

Якщо раніше були допущені прострочення, то деякі банки з великою ймовірністю можуть відмовити у видачі кредиту. Наша компанія ставиться до своїх клієнтів дуже лояльно і не ставить під сумнів їх чесність, навіть якщо в минулому вони мали необережність допустити прострочення. Достатньою умовою для співпраці з нами є повна відсутність діючих прострочень по кредитах.

«MegaGroshi» - впевненість у завтрашньому дні

Мікрокредит онлайн на банківську картку можна отримати досить просто. Дана процедура включає такі етапи:

 1. Визначити необхідну суму.
 2. Оформити заявку, не допускаючи помилок і вказуючи достовірні дані.
 3. Дочекатися відповіді системи.
 4. Якщо все пройшло успішно, то гроші надійдуть на рахунок негайно.

За лічені хвилини ви отримуєте можливість отримати суму, якої бракує. Повернути її ви також можете швидко і без проблем різними способами.

Повернути онлайн кредит в Запоріжжі

 Існує маса варіантів швидкого повернення позики. Можна вибрати прийнятний варіант, який буде оптимальним для кожного клієнта:

 1. Повернути позику через особистий кабінет. Для цього достатньо ввести дані своєї банківської картки.
 2. Платіжні термінали дозволяють здійснити оплату досить просто і швидко.
 3. Якщо є необхідність, можна звернутися в касу будь-якого банку.
 4. З додатком інтернет-банкінг необхідні послуги завжди будуть під рукою.

Хто може скористатися кредитом на дому

Для оформлення кредиту мікрофінансові організації (МФО) встановлюють вигідні і прийнятні умови для всіх груп населення. У нашій компанії отримати позику в Запоріжжі досить легко. Важливо дотримати основні умови:

 • Позичальник повинен бути не молодше 18 років.
 • Мати документ, що засвідчує особу - паспорт.
 • Мати код платника податків.
 • Вітається наявність комп'ютера, можливість доступу до мережі інтернет.
 • Наявність банківської карти.

 Онлайн кредит в Запоріжжі - це ідеальна можливість обійтися без комісії і високих відсотків.

«MegaGroshi» - зручно і взаємовигідно

На сайті «MegaGroshi» проводяться фінансові операцію на віддаленій основі. Така можливість має ряд основних переваг:

 • Немає необхідності виходити з дому або офісу.
 • При проведенні операцій комісія не стягується і не потрібно додаткових внесків.
 • Позитивний результат без збору документів про доходи за останні півроку.
 • Бюро кредитних історій дає рекомендації про нашу компанію всім потенційним клієнтам.

«MegaGroshi» вирішать всі проблеми

Якщо потрібно отримати певну суму в найкоротший термін, то «MegaGroshi» - це ідеальний варіант. Мікрокредит, оформлений у нас, допоможе вирішити безліч проблем і вийти з фінансової скрути без особливого клопоту.

Паперові формальності виснажують і значно затягують процедуру позики і доставляють додаткові труднощі і переживання, тому простіше їх уникнути. Коли клієнт віддасть всю грошову суму, то відразу зможе отримати наступний кредит.

Чому варто звернутися саме в «MegaGroshi»

Завдяки безлічі плюсів і переваг наша компанія набирає свою популярність серед населення, тому що надає свої послуги і найвигідніші пропозиції в місті Запоріжжя і на території всієї України:

 1. Вирішимо фінансові питання мінімально швидко, починаючи від подачі заявки і до здійснення операції.
 2. Спрощений перелік документів.
 3. Наша компанія працює відповідно до чинного законодавства України, тому потенційні клієнти повністю застраховані від обману і різного роду махінацій. Гарантуємо чесність і надійність всіх послуг і вироблених операцій.

Можливість терміново отримати гроші мають мешканці Запоріжжя, а також інших міст нашої країни. Для того, щоб дізнатися всі можливості позики онлайн, необхідно зв'язатися з нашим менеджером. Таким чином, онлайн кредитування можна сміливо назвати одним з найперспективніших і зручних видів позики. І в подальшому можна очікувати тільки розвитку даного напрямку.

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Строк кредиту – 65 календарних днів. Знижена процентна ставка - 0,01% в день, стандартна - 1,8% в день і звичайна 3% в день. Також, в рамках кредитного договору діє Грейс-період - період протягом якого нараховуються знижені / стандартні проценти. Після закінчення строку дії Грейс-періоду і до моменту закінчення строку дії кредитного договору нараховуються звичайні проценти. Строк дії Грейс-періоду Клієнт обирає самостійно. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту - повернення кредиту можливе в будь-який день. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім іншого, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди за всіма основними умовами реструктуризації, відбувається призупинення нарахування процентів.
Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн.
Строк кредиту = 65 днів
Грейс - період - 10 днів

Дані за пільговим (акційним) кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн.
Проценти за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 1,00 грн.
У разі, якщо клієнт не здійснив сплату процентів, нарахованих за зниженою ставкою в перший день після закінчення Грейс-періоду, проценти перераховуються за стандартною ставкою.

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн.
Проценти за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 180,00 грн.

У разі, якщо клієнт не здійснив погашення кредиту і процентів після закінчення Грейс-періоду наступні 55 днів користування кредитом проценти нараховуються за звичайною ставкою.
Щоденна звичайна процентна ставка = 3%
Нарахування та оплата процентів здійснюється щодня, на умовах Кредитного договору.
Річна процентна ставка (365 днів) = 1095%
Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 3 /100 = 30,00 грн.
Проценти за 55 днів = 30,00 грн х 55 днів = 1650,00 грн.
Сума до повернення в кінці строку кредитування = 1000,00 грн + 180,00 грн. + 1650,00 грн = 2830,00 грн.

* 0% на перший кредит - мається на увазі 0,01% відсоток в день протягом терміну дії Грейс-періоду відповідно до умов Кредитного договору

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок UA783052990000026503016802565
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.