click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення

Термін кредиту:65 днів
Дата закінчення кредитного договору:
Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього :00

Споживчий кредит

У зв'язку з тривалою кризою на Україні багато фінансових організацій припинили свою діяльність, але деякі, навпаки, зміцнили позиції і розширили свої пропозиції новими, вигідними для клієнтів умовами. Вирішивши взяти споживчий кредит готівкою або онлайн, багато хто стикається з розсипом пропозицій, але варто вибирати тільки найвигідніший варіант.

Хто може оформити споживчий кредит

На сьогоднішній день в мікрофінансових компаніях діють наступні правила по оформленню позики. Отже, клієнт повинен відповідати наступним критеріям:

  1. Це обов'язково людина з українським громадянством, яка має постійне місце проживання з відповідною реєстрацією в паспорті.
  2. Він повинен бути повнолітнім, крім того, вік не повинен перевищувати 75 років.
  3. Важливим плюсом є відсутність кредитних заборгованостей або боргів перед іншими фінансовими установами на території України.
  4. При відсутності постійного місця роботи чи інших джерел доходу клієнт зобов'язаний погодитися зі своєю платоспроможністю, поставивши спеціальну позначку при заповненні анкети.

Слід зазначити, як і будь-яка інша фінансова установа, МФО ставлять реальні терміни для погашення боргу, найчастіше, це термін в один календарний місяць. Таким чином, клієнт нічим не ризикує, якщо правильно розраховує свої можливості.

Правильне заповнення анкети

Щоб максимально підвищити свої шанси на отримання споживчого кредиту, слід поставитися з усією відповідальністю до заповнення всіх граф анкети при реєстрації на сайті компанії, яка видає позику.

Від того, наскільки сумлінно буде виконана процедура, залежить позитивна відповідь на прийняту заявку. Заявнику для успішної реєстрації будуть потрібні:

  1. Оскільки заявка виконується онлайн, слід подбати про наявність комп'ютера з виходом в інтернет.
  2. Кольорові якісні скан-копії паспорта, що підтверджує наявність громадянства України, та ідентифікаційного коду платника податків. Всі відскановані дані повинні бути читабельними, а фотографії має бути добре видно.
  3. Мобільний телефон з картою вітчизняного мобільного оператора, обов'язково повинен бути позитивний баланс, оскільки для прив'язки карти до особистого кабінету потрібно буде відправити смс-повідомлення, в інший спосіб довести, що саме ви є власником картки, неможна.
  4. Картку однієї з українських фінансових установ, на яку будуть нараховані гроші після позитивної відповіді на заявку.

По завершенні реєстрації прохання відправляється в обробку. Для прискорення процесу або при необхідності уточнення деталей оператор може зателефонувати на вказаний заявником номер, тому потрібно, щоб телефон завжди був під рукою.

Що станеться, якщо не погасити заборгованість в зазначені терміни

На жаль, в житті трапляються різні ситуації, що порушують раніше намічені плани. Якщо споживчий кредит був узятий, але здійснити виплату не виходить, слід точно знати, як правильно вийти з положення.

Головне, чого не потрібно робити - це впадати в паніку і ігнорувати проблему. Працівники МФО, побачивши прострочений платіж, зателефонують або надішлють письмове прохання про необхідність погашення боргу. Вийдіть з ними на зв'язок і опишіть ситуацію, що склалася.

Компанія обов'язково проявить індивідуальний підхід до вирішення проблеми клієнта і надасть можливість вирішити все мирним шляхом, адже всі зацікавлені в збереженні своїх нервів. Найчастіше пропонується відстрочка терміном на три дня, щоб клієнт міг погасити борг без підвищення процентної ставки.

Іншим шляхом є оформлення пролонгації - це виплата процентної заборгованості без оплати самої суми, на погашення якої дається певний час, але вже без нарахування відсотків.

Таким чином, можна зробити висновок, що бігати від співробітників мікрофінансової компанії не потрібно, так можна тільки посилити проблему, все можна вирішити цивілізовано і залишитися постійним клієнтом. До труднощів поставляться з розумінням і допоможуть їх вирішити.

Чи безпечно співпрацю з мікрофінансовими компаніями?

На жаль, багато хто пов'язує МФО з колекторськими фірмами з 90-х. Це міф, що потребує спростування. Україна - це правова держава, де будь-яка фінансова компанія перед початком своєї діяльності повинна зібрати ряд дозвільних документів, без яких почати роботу по здійсненню фінансових операцій з населенням просто неможливо. Всі зібрані документи надаються на розгляд Національної комісії, яка і видає дозвіл на початок діяльності.

Одним словом, все чесно, абсолютно безпечно і прозоро. Гроші виплачуються відразу, а прихованих пунктів в договорі немає і бути не може.

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Строк кредиту – 65 календарних днів. Знижена процентна ставка - 0,01% в день, стандартна - 1,8% в день і звичайна 3% в день. Також, в рамках кредитного договору діє Грейс-період - період протягом якого нараховуються знижені / стандартні проценти. Після закінчення строку дії Грейс-періоду і до моменту закінчення строку дії кредитного договору нараховуються звичайні проценти. Строк дії Грейс-періоду Клієнт обирає самостійно. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту - повернення кредиту можливе в будь-який день. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім іншого, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди за всіма основними умовами реструктуризації, відбувається призупинення нарахування процентів.
Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн.
Строк кредиту = 65 днів
Грейс - період - 10 днів

Дані за пільговим (акційним) кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн.
Проценти за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 1,00 грн.
У разі, якщо клієнт не здійснив сплату процентів, нарахованих за зниженою ставкою в перший день після закінчення Грейс-періоду, проценти перераховуються за стандартною ставкою.

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн.
Проценти за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 180,00 грн.

У разі, якщо клієнт не здійснив погашення кредиту і процентів після закінчення Грейс-періоду наступні 55 днів користування кредитом проценти нараховуються за звичайною ставкою.
Щоденна звичайна процентна ставка = 3%
Нарахування та оплата процентів здійснюється щодня, на умовах Кредитного договору.
Річна процентна ставка (365 днів) = 1095%
Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 3 /100 = 30,00 грн.
Проценти за 55 днів = 30,00 грн х 55 днів = 1650,00 грн.
Сума до повернення в кінці строку кредитування = 1000,00 грн + 180,00 грн. + 1650,00 грн = 2830,00 грн.

* 0% на перший кредит - мається на увазі 0,01% відсоток в день протягом терміну дії Грейс-періоду відповідно до умов Кредитного договору

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок UA783052990000026503016802565
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.