click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення

Термін кредиту:65 днів
Дата закінчення кредитного договору:
Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього :00

Кредит онлайн в Полтаві всім клієнтам!

У сучасному житті кожну людину підстерігає безліч несподіванок і непередбачених ситуацій, які часто вимагають певних фінансових вкладень. Недолік грошових коштів обмежує безліч бажань і можливостей, але не є нерозв'язною проблемою. Кредит онлайн на карту в Полтаві допоможе вирішити масу проблем і змінити скрутну ситуацію в кращий бік.

Сьогодні скористатися пропозицією нашої компанії може кожен бажаючий. Скориставшись комп'ютером з доступом в інтернет, можна оформити необхідну суму без збору додаткових довідок і з максимальним комфортом.

Швидкі гроші з комфортом

Життя сучасної людини дуже динамічне. Тому економія свого особистого часу має величезне значення. Коли готівка потрібна дуже терміново, коли немає часу, щоб витрачати його на довгу паперову тяганину і простоювання нескінченних черг в банках, на допомогу поспішає послуга кредит онлайн, що дуже зручно. Сьогодні ця форма кредиту онлайн - досить поширене явище.

На сайті «Мегагроші» можна провести фінансову операцію на віддаленій основі. Така можливість має масу переваг:

 1. Не виходячи з дому, дуже легко отримати позику, тільки важливо правильно записати всі необхідні дані.
 2. Додаткові внески і комісія не стягується.
 3. Позитивний результат може очікувати позичальника навіть в тому випадку, якщо багато банків відмовили у виплаті.
 4. Нашу компанію бюро кредитних історій рекомендує абсолютно всім клієнтам без винятку.

Умови отримання кредиту дистанційно

Для оформлення кредиту мікрофінансові організації (МФО) встановлюють цілком реальні і прості умови. У нашій компанії отримати позику в Полтаві досить легко:

 • Угода укладається тільки з повнолітніми клієнтами.
 • Потрібен документ, що засвідчує особу, та код платника податків.
 • На руках необхідно мати банківську карту і комп'ютер з доступом до інтернету.

 Онлайн кредит в Полтаві - це ідеальна можливість обійтися без комісії і високих відсотків.

 «Мегагроші» завжди готові допомогти

Мікрокредит дозволить вийти з фінансової скрути з мінімальними витратами сил, часу, а також без сильних переживань і хвилювань.

Ви обов'язково отримаєте потрібну суму незалежно від того, на які потреби потрібні були кошти. Послуги компанії «Мегагроші» надаються і в Полтаві, і в інших містах країни.

Миттєвий займ дозволить отримати гроші на банківську карту в найкоротші терміни. Паперова тяганина значно затягує час і доставляє додаткові труднощі і дискомфорт, тому ми пропонуємо обійтися меншими втратами.

 «Мегагроші» - безтурботне майбутнє!

Позику на банківську картку можна отримати досить просто. Швидкість проведення процедури здебільшого залежить від клієнта і вимагає виконання конкретних дій:

 1. Ввести суму, яку необхідно отримати, і розрахувати відсоток, який потрібно погасити в майбутньому.
 2. Оформити заявку. Анкету заповнювати варто уважно і з усією відповідальністю, всі дані повинні відповідати дійсності і не мати помилок.
 3. Надіслати запит і дочекатися результату.
 4. Гроші прийдуть на карту відразу після позитивної відповіді.

Завдяки такому простому підходу кожен житель Полтави має можливість отримати суму, якої бракує. Весь процес проведення операції здійснюється без особливих труднощів і не тягне за собою ніяких небезпек і ризиків. Повернути отримані кошти позичальник так само зможе без особливих труднощів.

Повернути кредит не важко

Отримавши онлайн кредит в Полтаві, необхідно мати уявлення про те, як повернути конкретну суму в потрібний час. Існує кілька зручних варіантів того, як швидко повернути заборгованість. Будь-який варіант ви можете вибрати на свій розсуд:

 1. Досить ввести дані банківської картки в своєму «особистому кабінеті» і зробити платіж.
 2. Термінали оплати - це дуже зручно. В основному меню необхідно знайти пункт «Банки», а потім вибрати пункт «Мегагроші». Використовувати номер мобільного телефону, який був зазначений при реєстрації анкети.
 3. У будь-якій касі діючих банків приймуть оплату позики.
 4. Інтернет-банкінг - це відмінний помічник, необхідно тільки встановити цю програму.
 5. Зв'язавшись з менеджером нашої компанії, за лічені хвилини можна повернути фінанси.

Коли клієнт віддасть всю суму, то відразу зможе отримати наступний кредит в Полтаві. Наша компанія обзавелася постійними клієнтами, оскільки така співпраця дозволяє вирішувати цілий ряд фінансових проблем дуже легко і швидко

Основні плюси співпраці снами

Наша компанія має безліч переваг, завдяки яким з кожним роком збільшується кількість постійних клієнтів. Ми надаємо свої послуги і найвигідніші пропозиції:

 1. Всі фінансові питання пропонуємо вирішити за лічені хвилини.
 2. Паспорт, код платника податків і банківська картка - мінімальний набір документів, який потрібен для проведення всіх операцій.
 3. На першому місці прозорість і чесність. Всі махінації і приховані платежі повністю виключені. Немає ніякої необхідності платити додатково будь-які внески. Клієнт завжди в курсі, яку суму доведеться заплатити. Наша компанія працює відповідно до чинного законодавства країни. Гарантуємо чесність і надійність всіх послуг і вироблених операцій.

Можливість терміново отримати гроші мають жителі всієї країни. Для уточнення подробиць необхідно зв'язатися з нашим менеджером. Сервіс працює цілодобово і без вихідних, тим самим не обмежуючи можливості потенційних клієнтів.

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Строк кредиту – 65 календарних днів. Знижена процентна ставка - 0,01% в день, стандартна - 1,8% в день і звичайна 3% в день. Також, в рамках кредитного договору діє Грейс-період - період протягом якого нараховуються знижені / стандартні проценти. Після закінчення строку дії Грейс-періоду і до моменту закінчення строку дії кредитного договору нараховуються звичайні проценти. Строк дії Грейс-періоду Клієнт обирає самостійно. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту - повернення кредиту можливе в будь-який день. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім іншого, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди за всіма основними умовами реструктуризації, відбувається призупинення нарахування процентів.




Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн.
Строк кредиту = 65 днів
Грейс - період - 10 днів

Дані за пільговим (акційним) кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн.
Проценти за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 1,00 грн.
У разі, якщо клієнт не здійснив сплату процентів, нарахованих за зниженою ставкою в перший день після закінчення Грейс-періоду, проценти перераховуються за стандартною ставкою.

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн.
Проценти за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 180,00 грн.

У разі, якщо клієнт не здійснив погашення кредиту і процентів після закінчення Грейс-періоду наступні 55 днів користування кредитом проценти нараховуються за звичайною ставкою.
Щоденна звичайна процентна ставка = 3%
Нарахування та оплата процентів здійснюється щодня, на умовах Кредитного договору.
Річна процентна ставка (365 днів) = 1095%
Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 3 /100 = 30,00 грн.
Проценти за 55 днів = 30,00 грн х 55 днів = 1650,00 грн.
Сума до повернення в кінці строку кредитування = 1000,00 грн + 180,00 грн. + 1650,00 грн = 2830,00 грн.

* 0% на перший кредит - мається на увазі 0,01% відсоток в день протягом терміну дії Грейс-періоду відповідно до умов Кредитного договору

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок UA783052990000026503016802565
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.