click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення

Термін кредиту:65 днів
Дата закінчення кредитного договору:
Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього :00

Вигідний кредит у Львові

Кілька років тому для того, щоб отримати кредит, необхідно було звернутися до відповідного відділення банку, надати всілякі довідки та знайти поручителів, то в сучасному світі достатньо вміти користуватися комп'ютером, ноутбуком, планшетом або смартфоном, які мають точку доступу до мережі інтернет. Тепер можна обійтися без зайвих документів і поручителів, необхідні тільки паспорт, код і банківська карта! Подати заявку для отримання кредиту онлайн на карту у Львові можна без клопоту і хвилювань.

Ті операції, які кілька років тому здавалося складним, зараз стали цілком буденним явищем. Маючи під рукою комп'ютер, можна легко оформити необхідну суму, практично не залишаючи затишний будинок.

Найвигідніше рішення

В Україні існує велика кількість компаній, які надають послуги онлайн кредитування. У банку великим мінусом є високий відсоток, а приватні фірми не завжди чесні і сумлінні. Взяти онлайн кредит у Львові, як і в будь-якому іншому місті, буде вигідніше, скориставшись послугами «Мегагроші». Всі процедури оформлення максимально спрощені і формалізовані. Бюро кредитних історій рекомендує нашу компанію навіть тим клієнтам, які отримали відмову в інших банках.

Кожен етап операції, безсумнівно, зрозумілий і цілком доступний для всіх користувачів. Суму кредиту і терміни його погашення можна переглядати в будь-який момент в своєму особистому кабінеті. Наша компанія не практикує приховані платежі, комісії, страхові збори і всілякі види незапланованих утримань.

Наші менеджери дадуть вичерпну консультацію по телефону або на нашому сайті. «Мегагроші» - офіційна компанія, яка пройшла атестацію і має ліцензування. Сервіс працює в автоматичному режимі 24 години на добу 7 днів на тиждень, тому отримати онлайн кредит готівкою можна без особливих зусиль.

Особи, які мають можливість отримати кредит онлайн

Мікрофінансові організації (МФО) встановлюють самі відповідні та прості умови для здійснення фінансових операцій. У нашій компанії отримати позику у Львові досить легко, якщо дотримуватися основних умови:

 • Вік клієнта від 18 років.
 • Наявність паспорта та ідентифікаційного коду.
 • Комп'ютер з інтернетом і банківська карта.

 Онлайн кредит у Львові - це ідеальна можливість обійтися без комісії і високих відсотків.

Допомога прийде тоді, коли потрібно, незалежно від того, на які потреби потрібні були кошти. Послуги компанії «Мегагроші» надаються як у Львові, так і в інших містах нашої країни.

Миттєвий мікрокредит дає можливість отримати гроші на банківську карту в найкоротші терміни. Документальні процедури значно затягують час і доставляють додаткові труднощі і переживання, тому ми пропонуємо обійтися без них.

 «Мегагроші» - з оптимізмом у майбутнє!

Позику онлайн можна отримати максимально просто. Необхідно виконати кілька послідовних кроків:

 1. Визначити суму кредиту.
 2. Оформити призначену для користувача заявку для отримання позики.
 3. Анкета заповнюється уважно і з усією відповідальністю. Всі зазначені дані повинні відповідати дійсності і не мати помилок.
 4. Надіслати заявку і почекати кілька хвилин відповідь.
 5. Після позитивного результату запитувана сума грошей надійде на банківську картку.

Таким чином, за лічені хвилини є можливість отримати потрібну суму. Весь процес проведення операції здійснюється без особливих труднощів і не тягне за собою ніяких небезпек і ризиків. Повернути отримані кошти позичальник зможе без особливих труднощів.

Повернення кредитних грошей

Онлайн кредит у Львові завдяки компанії «Мегагроші» повернути можна так само просто, як оформити. Повернути заборгованість можна різними способами, головне - вибрати для себе найбільш комфортний і зручний:

 1. Створення особистого кабінету дозволяє в будь-який час контролювати і проводити різні операції. Для оплати позики досить ввести дані банківської картки.
 2. Платіжні термінали розташовані в достатній кількості у Львові і інших містах України. Заходимо в розділ «Банки», далі вибираємо «Мегагроші» і вводимо номер мобільного телефону, який використовувався при реєстрації анкети.
 3. Сплатити конкретну суму можна в касі будь-якого банку.
 4. Додаток інтернет-банкінг - відмінний помічник для проведення фінансових операцій.
 5. Зв'язавшись з нашим менеджером за вказаним номером телефону.

Погасивши заборгованість в повному обсязі, клієнт зможе знову в будь-який момент взяти нову позику вже без заповнення анкети. «Мегагроші» мають своїх постійних клієнтів, тому що ця співпраця взаємовигідна і дає можливість отримати бажану суму за кілька хвилин.

Переваги співпраці з нами

Постійні клієнти «Мегагроші» регулярно залишають позитивні відгуки і подяки. Наша компанія надає свої послуги і пропонує найвигідніші варіанти:

 1. Вирішуємо всі фінансові питання без винятку і економимо особистий час кожного.
 2. Операції проводяться просто і доступно. Мінімум документів, які необхідні: паспорт ідентифікаційний код, а також банківська картка, безсумнівно, полегшують весь процес.
 3. Гарантуємо прозорість і чесність. Всі махінації і приховані платежі повністю виключені. Немає необхідності платити додатково будь-які внески. Клієнт завжди знає точну суму, яку йому доведеться заплатити. Наша компанія працює відповідно до чинного законодавства України. Чесність і надійність всіх послуг і вироблених операцій виділяє «Мегагроші» серед безлічі інших організацій.

Можливість терміново отримати гроші мають жителі Львова, а також інших міст нашої країни. Для того, щоб дізнатися всі можливості позики онлайн, зателефонуйте за вказаними номерами на сайті.

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Строк кредиту – 65 календарних днів. Знижена процентна ставка - 0,01% в день, стандартна - 1,8% в день і звичайна 3% в день. Також, в рамках кредитного договору діє Грейс-період - період протягом якого нараховуються знижені / стандартні проценти. Після закінчення строку дії Грейс-періоду і до моменту закінчення строку дії кредитного договору нараховуються звичайні проценти. Строк дії Грейс-періоду Клієнт обирає самостійно. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту - повернення кредиту можливе в будь-який день. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім іншого, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди за всіма основними умовами реструктуризації, відбувається призупинення нарахування процентів.
Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн.
Строк кредиту = 65 днів
Грейс - період - 10 днів

Дані за пільговим (акційним) кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн.
Проценти за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 1,00 грн.
У разі, якщо клієнт не здійснив сплату процентів, нарахованих за зниженою ставкою в перший день після закінчення Грейс-періоду, проценти перераховуються за стандартною ставкою.

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн.
Проценти за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 180,00 грн.

У разі, якщо клієнт не здійснив погашення кредиту і процентів після закінчення Грейс-періоду наступні 55 днів користування кредитом проценти нараховуються за звичайною ставкою.
Щоденна звичайна процентна ставка = 3%
Нарахування та оплата процентів здійснюється щодня, на умовах Кредитного договору.
Річна процентна ставка (365 днів) = 1095%
Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 3 /100 = 30,00 грн.
Проценти за 55 днів = 30,00 грн х 55 днів = 1650,00 грн.
Сума до повернення в кінці строку кредитування = 1000,00 грн + 180,00 грн. + 1650,00 грн = 2830,00 грн.

* 0% на перший кредит - мається на увазі 0,01% відсоток в день протягом терміну дії Грейс-періоду відповідно до умов Кредитного договору

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок UA783052990000026503016802565
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.