click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення

Термін кредиту:65 днів
Дата закінчення кредитного договору:
Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього :00

Кредит онлайн на карту в Харькове

У великому місті жити легше, ніж в інших містах країни. Звичайно, це суб'єктивна думка. Але воно має право на життя, адже велике місто - це місце, де більше фінансових установ, а відповідно, більше грошей.

Навіть якщо потрібно взяти кредит готівкою, до послуг буде не один банк, а можливість вибору різних варіантів, що дозволяє приймати альтернативні рішення. Але виникають ситуації, коли гроші потрібні терміново, а бюро кредитних історій вимальовує не дуже гарну картину або ж запропоновані відсоток і комісія не влаштовують. Як бути в такій ситуації?

Ласкаво просимо в компанію «Мегагроші», де можна отримати миттєвий кредит онлайн на карту в Харкові. Провести операцію можна в будь-який час, не виходячи з дому.

Вимоги до клієнта для схвалення заявки

Для отримання кредиту в фінансових установах Харкова буде потрібно надати довідку про доходи. Причому ця вимога до позичальника поширюється не тільки на банки, але також на багато мікрофінансових організацій (МФО).

Ця умова виступає гарантією того, що виплати по кредиту будуть проводитися вчасно. Але для громадян, які не мають постійного місця роботи або з рівнем доходу нижчим, ніж потрібно для взяття в кредит певної суми грошей, це стає непереборною перешкодою.

Наша компанія пропонує взяти позику в Харкові на підставі отримання мінімальної інформації, на базі якої буде прийнято рішення про можливість надати кредит.

Таким чином, звертаючись до нас, гроші можна отримати:

 1. Без необхідності збирати документи для підтвердження платоспроможності.
 2. Маючи погану кредитну історію і навіть непогашений кредит.
 3. Не маючи поручителів.
 4. У будь-який час доби.

Звичайно, ми не єдина компанія, що пропонує подібні умови, але в «Мегагроші» дійсно вигідні умови, в чому можна переконатися, прочитавши інформацію, наведену нижче.

Чому варто взяти кредит в компанії «Мегагроші»

На сьогоднішній день конкурентна боротьба в наданні послуг з видачі мікрокредитів надзвичайно висока, особливо в Харкові.

Але ми змогли завоювати довіру клієнтів завдяки наступним перевагам:

 1. Ми цінуємо ваш час, тому вся процедура від подачі заявки до прийняття остаточного прийняття рішення займе не більше 15 хвилин.
 2. Ніяких прихованих платежів або нарахувань. Таким чином, позичальник може точно розрахувати терміни і суму для погашення платежів.
 3. Мінімум потрібних для оформлення документів, гроші можна витрачати на будь-які потреби (безцелевой кредит) і виплата онлайн на банківську картку або готівкою.

Таким чином, витративши всього 30 хвилин свого часу, маючи паспорт, ІПН і банківську карту, можна отримати необхідну суму грошей для вирішення особистих завдань. Повторне звернення буде значно коротше - для видачі кредиту буде потрібно близько 5 хвилин.

Кредити готівкою або онлайн в Києві

Інтернет-технології та електронні системи розрахунку завойовують все більше шанувальників. Отримати онлайн кредит в Харкові - це реальність. Не потрібно ходити по інстанціях для збору документів, стояти в чергах і збирати підписи.

Переваги в даному випадку очевидні:

 1. Економія часу і простота процедури спростять задачу до максимуму.
 2. Ви можете не відвідувати фінансові установи для отримання грошей.
 3. Ми схвалюємо заявки, навіть якщо інші відмовили.
 4. Немає обмежень по годинах роботи, подати заявку можна в будь-який час, навіть пізно вночі.
 5. Ми працюємо відповідно до законодавства України, тому співпраця з нами - це безпечно.

Сервіс обслуговування - це важливий аспект роботи з клієнтами, навіть якщо мова йде про інтернет. Ми приділяємо йому величезну увагу, в чому можна переконатися, залишивши першу заявку або прочитавши інформацію нижче.

«Мегагроші»: з нами комфортно

Прогрес неухильно рухається вперед. Все більше угод полягає в мережі інтернет, тому ми приділяємо більше уваги всім аспектам обслуговування клієнта. На першому місці, звичайно, умови займа, про які можна дізнатися вище, але якість надання послуг - це не менш важлива особливість роботи нашої компанії з людиною, якій терміново знадобилися гроші.

Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте ряд переваг, які доступні тільки у нас:

 • немає чого кудись їхати і стояти в черзі, вся процедура від реєстрації до отримання грошей на картку відбувається в режимі онлайн;
 • паперова тяганина не подобається нікому, ми це розуміємо, тому максимально спростили процедуру. Вам знадобиться паспорт, ІПН код і банківська карта (увага, заявник повинен бути повнолітнім!);
 • ми довіряємо своїм клієнтам і не вимагаємо номерів телефонів або адреси близьких вам людей. Ніяких перевірок;
 • заявки обробляються в зручне для вас час, тобто, не потрібно довго чекати рішення системи. Сервіс для громадян України доступний цілодобово;
 • після схвалення заявки довго чекати не доведеться - гроші надходять на зазначену карту миттєво.

Не варто відкладати на потім реалізацію своїх планів. Відпочинок на морі, туристична поїздка або простий романтичну вечерю - це ті емоції, які потрібно отримувати саме зараз. Навіщо чекати чергової зарплати, якщо гроші можна отримати вже сьогодні? Відпочивайте зараз, а сплачуйте потім. З нами це можливо!

 

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Строк кредиту – 65 календарних днів. Знижена процентна ставка - 0,01% в день, стандартна - 1,8% в день і звичайна 3% в день. Також, в рамках кредитного договору діє Грейс-період - період протягом якого нараховуються знижені / стандартні проценти. Після закінчення строку дії Грейс-періоду і до моменту закінчення строку дії кредитного договору нараховуються звичайні проценти. Строк дії Грейс-періоду Клієнт обирає самостійно. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту - повернення кредиту можливе в будь-який день. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім іншого, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди за всіма основними умовами реструктуризації, відбувається призупинення нарахування процентів.
Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн.
Строк кредиту = 65 днів
Грейс - період - 10 днів

Дані за пільговим (акційним) кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн.
Проценти за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 1,00 грн.
У разі, якщо клієнт не здійснив сплату процентів, нарахованих за зниженою ставкою в перший день після закінчення Грейс-періоду, проценти перераховуються за стандартною ставкою.

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн.
Проценти за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 180,00 грн.

У разі, якщо клієнт не здійснив погашення кредиту і процентів після закінчення Грейс-періоду наступні 55 днів користування кредитом проценти нараховуються за звичайною ставкою.
Щоденна звичайна процентна ставка = 3%
Нарахування та оплата процентів здійснюється щодня, на умовах Кредитного договору.
Річна процентна ставка (365 днів) = 1095%
Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 3 /100 = 30,00 грн.
Проценти за 55 днів = 30,00 грн х 55 днів = 1650,00 грн.
Сума до повернення в кінці строку кредитування = 1000,00 грн + 180,00 грн. + 1650,00 грн = 2830,00 грн.

* 0% на перший кредит - мається на увазі 0,01% відсоток в день протягом терміну дії Грейс-періоду відповідно до умов Кредитного договору

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок UA783052990000026503016802565
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.