click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення:

Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього:00

Гроші в борг

Трапляються ситуації в житті, коли потрібна невідкладна фінансова допомога. В даному випадку можна скористатися допомогою родичів або сусідів, щоб закрити утворилися в бюджеті дірки. Але брати гроші в борг – це значить, ризикувати хорошими відносинами, якщо їх не вдасться повернути вчасно.

В даному випадку краще скористатися послугою, яку обирають багато українців - гроші в борг від МФО, де клієнти отримують наступні переваги:

1. Звернутися за допомогою в мікрофінансову організацію може будь-який повнолітній громадянин України.

2. Вигідні умови кредитування і гнучка відсоткова політика - тут до кожного клієнта ставляться індивідуально.

3. Розвиток в ногу із часом. Не потрібно стояти в чергах і збирати величезну кількість документації - для отримання грошей в борг потрібно мінімум паперів і часу, а процедура проходить онлайн.

4. Можливість не сваритися з родичами і близькими друзями, які, навіть позичивши, будуть хвилюватися про своєчасне повернення своїх кровно зароблених.

5. Отримання грошей без необхідності зв'язуватися з банківськими системами, чия робота спрямована на викачування грошей з клієнта, а не його комфорт.

Сьогодні багато людей намагаються не влазити в кредити в банках, оскільки умови отримання кредиту там дуже невигідні. В даному випадку є альтернативний варіант - це скористатися послугами мікрофінансових організацій для отримання грошей в борг. Це вигідно, зручно і швидко.

Причини, за якими можуть знадобитися гроші в борг:

1. Постійно знижується рівень життя. Згідно зі статистикою рейтингу «Prosperity Index», Україна за рівнем на 2013 рік займала 64 місце зі 142 країн, але до 2012 року опустилася на 6 позицій і зайняла 70 місце. В останньому рейтингу, опублікованому в 2018 році, наша країна зайняла 112 місце. При складанні рейтингу важливими моментами була можливість населення різних країн задоволення своїх запитів в різних сферах життя щодо рівня доходів. В даному рейтингу нас обійшли багато африканських країн, серед них Танзанія, Замбія і Лаос.

2. Низький рівень доходів. Населення нашої країни значно збідніло за кілька останніх років. Рівень зарплат в співвідношенні з цінами на продукти і комунальні послуги несказанно малий. Так, в Україні середня зарплата становить 260 доларів. У той час як в сусідній Білорусі 442 долара, а в Румунії - 691 долар. Якщо брати Польщу, то тут казкова цифра в 950 доларів. Але навіть з цієї невеликої суми віднімають податки, тому грошей, що залишилися на життя, катастрофічно не вистачає.

3. Якщо поглянути на офіційну статистику Google, можна помітити, що в порівнянні з 2009 роком, по відношенню до 2019 року запит «кредит» став набиратися українцями в 10 разів частіше. Тобто, людям все частіше не вистачає грошей на задоволення своїх потреб.

Де вигідно взяти гроші в борг?

У євреїв є прислів'я: «Спасибі, Боже, що взяв грошима». Дійсно, проблема, яку можна вирішити фінансовими вливаннями - це не найстрашніше, що може трапитися. Але при відсутності заощаджень і низького рівня доходів постає питання, де взяти гроші? В даному випадку є кілька варіантів:

  1. Відправитися в банк і оформити кредит. Цей традиційний спосіб довгий час був найбільш затребуваним. Але в зв'язку з економічною кризою умови видачі посилилися, а рівень доходів населення впав, що призвело до частих відмов, а багато хто просто розуміє, що брати гроші в борг під такий відсоток просто невигідно. Крім того, оформлення кредиту в банку - це довгий процес, який вимагає не тільки часу, а й докладання зусиль для підготовки великого пакета документів. Часто банківські структури вимагають наявності поручителів, на що навіть хороші друзі і родичі погоджуються з небажанням.
  2. Більш вигідний варіант - це гроші в борг онлайн. Звертаючись в МФО, клієнт не повинен сидіти в чергах, надавати безліч документів або приводити поручителів. Для отримання грошей потрібні паспорт, ІПН, банківська карта і телефон.

Гроші в борг на карту - це вигідно, швидко і абсолютно безпечно. Мікрофінансова організація - це офіційно зареєстрована одиниця, яка працює в рамках українського законодавства, тому ніяких підводних каменів, пунктів дрібним шрифтом та інших хитрощів тут просто не може бути.

Чому гроші в борг на карту - це вигідно?

Не буде перебільшенням твердження, що звернення в МФО - це можливість швидко поправити свою фінансову ситуацію, адже на прийняття рішення про кредитування потрібно не більше 10 хвилин, а гроші відразу надходять на карту. Від початку реєстрації до моменту отримання необхідної суми йде не більше півгодини. Таким чином, можна виділити ряд вигід, якими може скористатися кожен клієнт:

  • швидкість прийняття рішень. Незалежно від часу реєстрації, заявка розглядається максимально швидко, на це йде не більше 30 хвилин. Таким чином, клієнтові не потрібно проходити ряд бюрократичних процедур для подальшого довгого очікування в банку про можливість отримання кредиту;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта і низька процентна ставка. У МФО немає шаблонного поведінки і строгих рамок. Причиною відмови у видачі грошей в борг може стати тільки ставлення самого клієнта (наприклад, подання неправдивої особистої інформації);
  • при оформленні заявки позичальник нічим не ризикує. Структура роботи мікрофінансової організації максимально проста і зрозуміла. Немає ніяких прихованих умов або кабальних відсотків. Клієнт може особисто розрахувати, скільки потрібно буде переплатити, і заздалегідь оцінити свої можливості по поверненню боргу.

Навіть в самих критичних ситуаціях не слід впадати у відчай, адже проблема, яку можна вирішити грошима - це не проблема, а витрати. Швидко поправити фінансове становище можна, скориставшись послугами мікрофінансової організації. Для цього потрібно просто залишити заявку, і через кілька хвилин гроші будуть на картці. Це швидко, вигідно і безпечно. Спробуйте і переконайтеся особисто.

 

 

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Мінімальна відсоткова ставка – 0,01%, максимальна – 1,8%. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту – повернення кредиту можливий в будь-який день, максимальний строк в рамках якого клієнт може оформляти подовження строку користування кредитом і внесення плати у вигляді комісії за таке подовження – 1 рiк з дати укладення договору. За прострочення повернення кредиту (без належного оформлення подовження строку користування кредитом), клієнту нараховуються підвищені відсотки в розмірі 3% за кожен день прострочення. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім того, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди по всім основним умовам реструктуризації, клієнту зупиняється нарахування відсотків.
Дані за акційним кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн
Строк кредиту = 10 днів
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн
Відсотки за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн
Сума до повернення = 1000,00 грн + 1,00 грн = 1001,00 грн

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн
Строк кредиту = 10 днів
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн
Відсотки за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн
Сума до повернення = 1000,00 грн + 180,00 грн = 1180,00 грн

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок 26501056200088
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.