click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення

Термін кредиту:65 днів
Дата закінчення кредитного договору:
Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього :00

Кредит в Дніпропетровську на банківську карту і готівкою

Повсякденне життя здатне підносити безліч сюрпризів, які не завжди бувають приємними. Проблеми підстерігають будь-яку людину на кожному кроці, а от вирішувати окремі з них припадає по-різному. Недолік коштів обмежує безліч бажань і можливостей, але не є глобальною нерозв'язною проблемою. Якщо взяти кредит онлайн на карту в Дніпропетровську, можна з легкістю повернути будь-яку ситуацію в правильне русло.

Ті операції, які кілька років тому здавалися складними, зараз стали звичним і буденним явищем. Маючи під рукою комп'ютер і доступ в інтернет, можна оформити необхідну суму без збору додаткових довідок і практично не виходячи з дому.

Хто має можливість отримати кредит онлайн?

Для оформлення кредиту мікрофінансові організації (МФО) встановлюють цілком реальні і прості умови. У нашій компанії отримати позику в Дніпропетровську досить легко. 

Важливо дотримати основні умови:

 • На момент укладання угоди клієнт повинен бути повнолітнім.
 • Наявність паспорта і громадянства України.
 • Мати ідентифікаційний код.
 • Необхідно наявність комп'ютера, можливість доступу до мережі інтернет, а також пластикова карта будь-якого банку.

Онлайн кредит в Дніпропетровську - це ідеальна можливість обійтися без комісії і високих відсотків.

Швидкі гроші з комфортом

На сайті «MegaGroshi», можна провести необхідну операцію на віддаленій основі. Така можливість має істотні переваги:

 • Немає необхідності виходити з дому або офісу, просто правильно введіть всі необхідні дані.
 • Комісія не стягується.
 • Практично завжди позитивний результат (не потрібні документи про платоспроможність за останні півроку).
 • Бюро кредитних історій рекомендує нас всім клієнтам без винятку.
 • Є шанс отримати кредит, навіть якщо деякі банки в цьому відмовили.

Терміново потрібні гроші? «MegaGroshi» завжди поруч!

Виконуючи мінімум умов, завдяки нашій компанії можливо отримати необхідну суму в найкоротший термін. Мікрокредит, оформлений у нас, допоможе вирішити безліч проблем і вийти з фінансової скрути.

Допомога прийде в найбільш підходящу хвилину незалежно від того, на які потреби потрібні були кошти. Послуги компанії «MegaGroshi» надаються як у Дныпропетровську, так і в інших містах нашої країни.

Миттєвий займ дозволить отримати гроші на банківську карту в найкоротші терміни. Бюрократичні процедури значно затягують час і доставляють додаткові труднощі і переживання, тому ми пропонуємо обійтися без них.

«MegaGroshi» - це ривок в майбутнє!

Позику онлайн на банківську картку можна отримати досить просто. Дана процедура включає в себе послідовне виконання певних кроків:

 1. Відразу важливо визначитися і вирішити, яка потрібна сума і на який термін. При бажанні, можна розрахувати відсоток, який потрібно погасити.
 2. Наступним кроком необхідно оформити призначену для користувача заявку для отримання позики.
 3. Анкету заповнювати необхідно уважно і з усією відповідальністю, зазначені дані повинні відповідати дійсності і не мати помилок.
 4. Після відправлення заявки відповідь системи очікується кілька хвилин.
 5. Коли система схвалить заявку, тоді необхідна сума грошей надійде на банківську картку.

Таким чином, практично за лічені хвилини є можливість отримати суму, якої бракує. Весь процес проведення операції здійснюється без особливих труднощів і не тягне за собою ніяких небезпек і ризиків. Повернути отримані кошти позичальник так само зможе без особливих труднощів.

Як легко повернути кредитні гроші

Скориставшись онлайн кредитом в Дніпропетровську, неодмінно варто ознайомитися з запропонованим зручним варіантами погашення позики. Існує маса варіантів того, як швидко повернути заборгованість. Можна скористатися варіантом, який буде самим ідеальним в кожному конкретному випадку:

 1. Створення особистого кабінету дозволяє проводити різні операції. Щоб оплатити кредит, досить ввести дані банківської картки.
 2. Платіжні термінали дуже зручні. В основному меню необхідно знайти пункт «Банки», а потім вибрати назву нашої компанії. Додати номер мобільного телефону, який використовувався при реєстрації анкети.
 3. Можна оплатити в касі будь-якого банку, надавши інформацію про ЄДРПОУ нашої компанії.
 4. Відмінний варіант - це інтернет-банкінг, яким можна скористатися, якщо встановити додаток.
 5. Зателефонувавши за номером 3700, можна зв'язатися з менеджером Приватбанка і повернути позику.

Коли клієнт поверне всю суму, то відразу зможе отримати наступний кредит. «MegaGroshi» мають своїх постійних клієнтів, бо дана співпраця дозволяє вирішувати безліч фінансових проблем стрімко швидко.

Чому варто звернутися саме до нас

Наша компанія має безліч переваг, завдяки яким з кожним роком збільшується кількість постійних клієнтів. «MegaGroshi» надають свої послуги і пропонують найвигідніші пропозиції:

 1. Швидке вирішення фінансових питань. Проходять лічені хвилини, починаючи від подачі заявки і до здійснення операції.
 2. Просто і доступно. Стане в нагоді мінімум документів: паспорт, ідентифікаційний код, а також банківська картка.
 3. Гранична прозорість і чесність. Всі махінації і приховані платежі повністю виключені. Немає необхідності платити додатково будь-які внески. Клієнт завжди знає точну суму, яку йому доведеться заплатити. Наша компанія працює відповідно до чинного законодавства України. Гарантуємо чесність і надійність всіх послуг і вироблених операцій.

Можливість терміново отримати гроші мають жителі Дніпропетровська, а також інших міст нашої країни. Для того, щоб дізнатися всі можливості позики онлайн, необхідно зв'язатися з нашим менеджером.

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Строк кредиту – 65 календарних днів. Знижена процентна ставка - 0,01% в день, стандартна - 1,8% в день і звичайна 3% в день. Також, в рамках кредитного договору діє Грейс-період - період протягом якого нараховуються знижені / стандартні проценти. Після закінчення строку дії Грейс-періоду і до моменту закінчення строку дії кредитного договору нараховуються звичайні проценти. Строк дії Грейс-періоду Клієнт обирає самостійно. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту - повернення кредиту можливе в будь-який день. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім іншого, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди за всіма основними умовами реструктуризації, відбувається призупинення нарахування процентів.
Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн.
Строк кредиту = 65 днів
Грейс - період - 10 днів

Дані за пільговим (акційним) кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн.
Проценти за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 1,00 грн.
У разі, якщо клієнт не здійснив сплату процентів, нарахованих за зниженою ставкою в перший день після закінчення Грейс-періоду, проценти перераховуються за стандартною ставкою.

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн.
Проценти за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 180,00 грн.

У разі, якщо клієнт не здійснив погашення кредиту і процентів після закінчення Грейс-періоду наступні 55 днів користування кредитом проценти нараховуються за звичайною ставкою.
Щоденна звичайна процентна ставка = 3%
Нарахування та оплата процентів здійснюється щодня, на умовах Кредитного договору.
Річна процентна ставка (365 днів) = 1095%
Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 3 /100 = 30,00 грн.
Проценти за 55 днів = 30,00 грн х 55 днів = 1650,00 грн.
Сума до повернення в кінці строку кредитування = 1000,00 грн + 180,00 грн. + 1650,00 грн = 2830,00 грн.

* 0% на перший кредит - мається на увазі 0,01% відсоток в день протягом терміну дії Грейс-періоду відповідно до умов Кредитного договору

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок UA783052990000026503016802565
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.