click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення

Термін кредиту:65 днів
Дата закінчення кредитного договору:
Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього :00

Кредит під низький відсоток

Сьогодні взяти кредит - це не проблема. Банківські установи і мікрофінансові організації надають клієнтам максимально вигідні умови. Одним з найкращих варіантів для клієнта є отримання кредиту під низький відсоток. Про нього слід знати наступну інформацію:

  1. Клієнт МФО може скористатися кредитом під 0%, але це одноразова послуга для нових клієнтів, і він надається на певну суму. Якщо потрібна велика позика, можна скористатися пропозицією з вигідною процентною ставкою.
  2. При простроченні виплати починають нараховуватися відсотки, і платити доведеться більше, тому потрібно ретельно зважити всі «за» і «проти», точно розрахувати необхідну суму і тимчасові рамки для погашення боргу. В іншому випадку може виникнути незручна ситуація.
  3. Безвідсотковий займ, або кредит під низький відсоток - це зовсім не фінансова пастка з підводними каміннями, а звичайна практика для залучення нових клієнтів. Всі МФО на території України працюють на законних підставах з дотриманням правових норм, боятися нема чого.

Для тих, хто хоче отримати кредит під низький відсоток і не переплачувати банківським установам, кращим варіантом стане звернення в МФО. Це практика, яка вже давно стала в Європі буденністю. Лояльне ставлення до клієнта, вигідні умови кредитування і гнучка система повернення боргу. Єдина важлива умова - це не допускати прострочення платежу.

Як взяти кредит під низький відсоток?

Взяти гроші в позику під низький відсоток дуже просто. Для цього не потрібно сидіти в довгих чергах або збирати безліч паперів, які доводять, що ви не верблюд. Для швидкого отримання грошей на вигідних умовах досить мати під рукою комп'ютер з виходом в інтернет і півгодини вільного часу. Із документів необхідні лише скан паспорта та ІПН. Також буде потрібна банківська карта і активний номер мобільного телефону.

Умови повернення боргу

За фактом отримання кредиту під низький відсоток у клієнта постає питання про його повернення. Для цього слід скористатися одним із зручних для себе способів:

  1. Скориставшись онлайн-порталами, банківським сайтом або особистим кабінетом, створеним при реєстрації на порталі МФО. На сайті компанії буде доступна вся інформація про залишок заборгованості, умови і сума нарахованих відсотків, термін для погашення боргу.
  2. Скориставшись терміналами або послугами банківських кас для погашення заборгованості готівкою.

Неважливо, який з варіантів буде обраний, головна умова - це своєчасна оплата в встановлені терміни (зазвичай для цього дається 30 календарних днів). Клієнт може виплатити єдиним платежем всю суму або розбити її на кілька частин, виплативши поетапно.

Умови видачі кредиту під низький відсоток

Видача кредиту під низький відсоток здійснюється протягом півгодини з моменту реєстрації, але для цього слід виконати такі умови:

  1. Право на отримання грошей має будь-який громадянин України, який має паспорт і ідентифікаційний код.
  2. Також слід пам'ятати, що гроші може отримати тільки людина, яка досягла повноліття.
  3. Для реєстрації на сайті та отримання грошей слід мати дійсну банківську карту і активний номер мобільного оператора України.

Слід пам'ятати, що при необхідності уточнення даних з клієнтом за вказаним номером може зв'язатися консультант. Це дозволяє значно прискорити процес обробки інформації і схвалення отриманого запиту.

Що станеться, якщо не погасити заборгованість в зазначені терміни

У житті трапляються різні непередбачувані ситуації, від яких ніхто не застрахований. Іноді просто неможливо погасити взятий під низький відсоток кредит. Що ж робити в даній ситуації?

Перш за все, не потрібно ігнорувати проблему. Співробітники компанії, що видала кредит, постараються в телефонному режимі або письмово з'ясувати причину прострочення платежу. Не потрібно відхиляти їхні дзвінки.

До клієнтів завжди проявляється індивідуальний підхід, тому слід пояснити ситуацію, що склалася, і поцікавитися, якими шляхами можна її вирішити. У ряді випадків можливе надання відстрочки до трьох днів, що дозволяє позичальникові знайти гроші.

Крім того, кожен клієнт, який зіткнувся з проблемою виплати по кредиту під низький відсоток, може оформити пролонгацію. Це послуга, що дозволяє на законних підставах відстрочити платіж.

Полягає вона в погашенні процентної частини заборгованості з правом продовження оплати решти суми до зручної клієнту дати. Це дозволяє уникнути зростання процентної ставки, штрафів і зайвої витрати нервів.

Таким чином, при впевненості своєчасної виплати боргу, кредит під низький відсоток - це відмінна можливість закрити фінансові діри в бюджеті або реалізувати свої мрії, не чекаючи зарплати.

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Строк кредиту – 65 календарних днів. Знижена процентна ставка - 0,01% в день, стандартна - 1,8% в день і звичайна 3% в день. Також, в рамках кредитного договору діє Грейс-період - період протягом якого нараховуються знижені / стандартні проценти. Після закінчення строку дії Грейс-періоду і до моменту закінчення строку дії кредитного договору нараховуються звичайні проценти. Строк дії Грейс-періоду Клієнт обирає самостійно. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту - повернення кредиту можливе в будь-який день. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім іншого, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди за всіма основними умовами реструктуризації, відбувається призупинення нарахування процентів.
Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн.
Строк кредиту = 65 днів
Грейс - період - 10 днів

Дані за пільговим (акційним) кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн.
Проценти за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 1,00 грн.
У разі, якщо клієнт не здійснив сплату процентів, нарахованих за зниженою ставкою в перший день після закінчення Грейс-періоду, проценти перераховуються за стандартною ставкою.

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн.
Проценти за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 180,00 грн.

У разі, якщо клієнт не здійснив погашення кредиту і процентів після закінчення Грейс-періоду наступні 55 днів користування кредитом проценти нараховуються за звичайною ставкою.
Щоденна звичайна процентна ставка = 3%
Нарахування та оплата процентів здійснюється щодня, на умовах Кредитного договору.
Річна процентна ставка (365 днів) = 1095%
Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 3 /100 = 30,00 грн.
Проценти за 55 днів = 30,00 грн х 55 днів = 1650,00 грн.
Сума до повернення в кінці строку кредитування = 1000,00 грн + 180,00 грн. + 1650,00 грн = 2830,00 грн.

* 0% на перший кредит - мається на увазі 0,01% відсоток в день протягом терміну дії Грейс-періоду відповідно до умов Кредитного договору

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок UA783052990000026503016802565
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.