click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення

Термін кредиту:65 днів
Дата закінчення кредитного договору:
Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього :00

Кредит по паспорту

Все більше українців довіряють мікрофінансовим компаніям, адже це можливість швидко отримати гроші на свої потреби. При цьому, все відбувається максимально швидко і прозоро, а головною умовою є необхідність своєчасного погашення боргу.

Отже, якщо раптом виникли фінансові труднощі, а брати гроші в борг у друзів або родичів не хочеться, варто задуматися про те, щоб стати клієнтом МФО, як це роблять багато наших співвітчизників і громадяни багатьох стан по всьому світу.

Сума, яку можуть видати за паспортом в кредит

Кредитний ринок налічує багато учасників, але мікрофінансові компанії в цьому переліку стоять відокремлено зважаючи на низку відмінних рис. Одна з них - це обмеження по сумі, що видається. Таким чином, за паспортом в кредит можна взяти максимум 15-20 тисяч гривень, якщо потрібно більше, доведеться шукати альтернативні варіанти.

Видача більшої суми загрожує простроченням, що не потрібно ані кредиторам, ані клієнтам. В такій ситуації доведеться стикатися з судами і витрачати власні нерви. Якщо ж сума не перевищує ліміт, то важливо уважно ознайомитися з процентною ставкою.

Хто може оформити кредит за паспортом

Отримати позику, надавши паспорт, без необхідності отримання довідки про доходи або офіційного працевлаштування може кожен повнолітній громадянин з реєстрацією на території України.

Умови отримання позики

Для отримання кредиту за паспортом слід виконати кілька обов'язкових умов, перерахованих нижче:

  1. Слід зайти на сайт компанії і почати оформлення прохання про надання кредиту. Після встановлення необхідної суми почнеться процес реєстрації і отримання доступу до особистого кабінету.
  2. Щоб все пройшло максимально швидко, слід заздалегідь підготувати кольорові скани необхідних документів - розвороти паспорта та ідентифікаційний код.
  3. При заповненні анкети слід вказувати максимально повну інформацію, що підвищить шанс на позитивний результат отримання позики за паспортом.
  4. Отримання кредиту за паспортом онлайн передбачає, що вся сума буде переведена на банківську карту. Слід подбати про її наявність. Вона повинна бути оформлена на ім'я заявника.
  5. За фактом завершення процедури слід уважно ознайомитися з договором і умовами співпраці, тут буде прописана вся інформація щодо умов повернення отриманих грошей. Поставивши електронний підпис, клієнт автоматично погоджується з усім написаним.
  6. Завершальний етап - це дзвінок співробітника компанії або смс-повідомлення про те, що заявка обробляється. При позитивному результаті гроші відразу надійдуть на банківську карту.

Отримання грошей в МФО - це швидко, безпечно і надійно. Все відбувається згідно із законодавством України, тому клієнт захищений від будь-якого обману або махінацій.

Як уникнути відмови в отриманні кредиту

Незважаючи на те, що більшість заявок схвалюються, варто уважно ознайомитися з наданою нижче інформацією, щоб не увійти в число тих, хто отримав відмову:

  1. Варто розуміти, що в компанії працюють серйозні люди, які серйозно ставляться до отриманої в заявці інформації. Швидка робота фахівців не впливає на якість перевірки даних, тому не варто легковажно ставитися до заповнення анкети або давати завідомо неправдиву інформацію - це головний привід для того, щоб відхилити прохання заявника.
  2. Перед тим, як увійти, слід перевірити термін дії банківської карти і поповнити баланс мобільного рахунку, щоб мати можливість провести закріплення картки як гарантію законності володіння нею.
  3. Відмова можливий при наявності заборгованості перед компанією. Перевірити залишок суми, яка була не виплачена, можна в особистому кабінеті. У даній ситуації ви перебуваєте в спеціальній базі боржників, і кредит одержати не вийде.
  4. Потрібно надавати якісні скан-копії документів з читабельною інформацією і обличчям, яке добре видно.

Отже, для отримання позики за паспортом онлайн потрібно бути чесним з компанією-кредитором і мати доступ до інтернету, дійсний номер одного з українських мобільних операторів, банківську карту, оформлену на ім'я заявника, а також ідентифікаційний номер і паспорт громадянина України.

Чи безпечна співпраця з мікрофінансовими компаніями?

Так. Це абсолютно безпечно. Будь-яка мікрофінансових організація, що здійснює свою діяльність на території України, повинна пройти тривалий шлях зі збору документації, що дозволяє здійснення фінансових операцій. Національна комісія перевіряє всю надану інформацію і проводить реєстрацію з видачею відповідного документа, який дозволить роботу.

Тому взяти кредит за паспортом в МФО - це швидко, прозоро і зручно. Реалізуйте мрії зараз, а платите потім.

 

 

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Строк кредиту – 65 календарних днів. Знижена процентна ставка - 0,01% в день, стандартна - 1,8% в день і звичайна 3% в день. Також, в рамках кредитного договору діє Грейс-період - період протягом якого нараховуються знижені / стандартні проценти. Після закінчення строку дії Грейс-періоду і до моменту закінчення строку дії кредитного договору нараховуються звичайні проценти. Строк дії Грейс-періоду Клієнт обирає самостійно. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту - повернення кредиту можливе в будь-який день. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім іншого, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди за всіма основними умовами реструктуризації, відбувається призупинення нарахування процентів.
Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн.
Строк кредиту = 65 днів
Грейс - період - 10 днів

Дані за пільговим (акційним) кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн.
Проценти за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 1,00 грн.
У разі, якщо клієнт не здійснив сплату процентів, нарахованих за зниженою ставкою в перший день після закінчення Грейс-періоду, проценти перераховуються за стандартною ставкою.

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн.
Проценти за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 180,00 грн.

У разі, якщо клієнт не здійснив погашення кредиту і процентів після закінчення Грейс-періоду наступні 55 днів користування кредитом проценти нараховуються за звичайною ставкою.
Щоденна звичайна процентна ставка = 3%
Нарахування та оплата процентів здійснюється щодня, на умовах Кредитного договору.
Річна процентна ставка (365 днів) = 1095%
Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 3 /100 = 30,00 грн.
Проценти за 55 днів = 30,00 грн х 55 днів = 1650,00 грн.
Сума до повернення в кінці строку кредитування = 1000,00 грн + 180,00 грн. + 1650,00 грн = 2830,00 грн.

* 0% на перший кредит - мається на увазі 0,01% відсоток в день протягом терміну дії Грейс-періоду відповідно до умов Кредитного договору

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок UA783052990000026503016802565
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.