click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення:

Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього:00

Кредит без відмови

Багато громадян України, відчуваючи фінансові труднощі, відмовляються відвідувати банківські установи для отримання кредиту через острах відмови. Причин такого результату може бути досить багато - немає офіційного працевлаштування, вік чи інші.

Але найчастіше відмова мотивується поганою кредитною історією, яка зберігається в БКІ (Бюро кредитних історій). В даному випадку отримати позику в банківській установі практично неможливо з огляду на упереджене ставлення до клієнта.

У подібній ситуації не варто впадати у відчай, адже вихід є - це звернення до мікрофінансову організацію. Тут до кожного клієнта здійснюється індивідуальний підхід, і на кредитну історію не дивляться практично ніколи. Крім того, гроші видаються відразу з наданням вигідних умов по погашенню і гнучкою системою процентної ставки.

Дізнатися більш детальну інформацію про те, як взяти кредит без відмови в МФО, можна, прочитавши інформацію, надану нижче.

Погана кредитна історія: наскільки це страшно

Насправді «погана кредитна історія» - це зовсім не вирок. На відміну від державних установ, в МФО розуміють, що ситуації в житті бувають різні і прострочення по платежу - це ще не цілеспрямоване ухилення від виплат. В цілому ж, на історію впливають такі чинники:

  1. Наявність непогашених кредитів в інших фінансових організаціях або структурах.
  2. Прострочення обов'язкового платежу терміном від 5 до 30 днів.
  3. Аліментні кошти виплачуються з запізненням;
  4. Наявність судових розглядів або відкритих кримінальних справ
  5. Погашення кредитних заборгованостей раніше терміну, який був обговорений у договорі з банком (подібним клієнтам банківських установ ставлять клеймо «невигідні»).

Навіть невелика пляма на кредитній репутації може стати причиною відмови в отриманні кредиту в банку. Щоб отримати гроші в борг без зайвої витрати часу і нервових клітин, слід звертатися в МФО, тут можна гарантовано отримати кредит без відмови, на вигідних умовах і з зручними варіантами погашення.

Умови отримання позики в мікрофінансових організаціях

Громадянин України, якому на момент звернення в компанію кредитування виповнилося 18 років, має право на отримання позики. Крім цього, умови слід виконати наступні:

  1. Важливо точно і послідовно заповнити заявку для отримання кредиту без відмови. Від того, наскільки правдива інформація буде введена, залежить, буде заявка схвалена чи ні.
  2. При собі потрібно мати паспорт громадянина України (краще зробити кольоровий скан потрібних розворотів), ідентифікаційний код платника податків, дійсний номер телефону одного з операторів мобільного зв'язку і діючу банківську карту. Також слід підтвердити, що ви платоспроможні.
  3. Після внесення та перевірки всієї інформації заявку слід відправити на розгляд. Повідомлення про схвалення або відмову прийде максимум протягом півгодини. При цьому, клієнту будуть надані максимально вигідні умови по процентній ставці і тривалості погашення.
  4. При схваленні заявки отримання грошей можливо двома зручними для клієнта способами - моментально на банківську карту або ж готівкою в офісі МФО.
  5. Зверніть увагу, при затримці виплати заборгованості процентна ставка збільшиться. Щоб подібного не сталося, слід точно розрахувати свою платоспроможність і вносити виплати в термін.

У приватних мікрофінансових організаціях також можлива відмова в наданні позики. Але найчастіше це відбувається з вини позичальника або невиконанні обов'язкових умов, серед яких такі: клієнт є іноземним громадянином або не входить в вікові рамки від 18 до 75 років, надав неправдиву інформацію про себе чи відмовився підтвердити платоспроможність.

Терміни оформлення кредиту без відмови

При оформленні заявки дізнатися, яким буде результат, можна вже через півгодини після початку реєстрації. Прохання про надання кредиту розглядається максимум 15 хвилин. Слід бути готовим до того, що для уточнення подробиць вам передзвонить менеджер і поставить кілька запитань. При позитивному результаті гроші відразу ж надійдуть на карту або їх можна буде забрати в офісі.

Оформлення заявки не вимагає особистої присутності в офісі, надання величезного пакету документів або довгого стояння в черзі. Для цього достатньо мати комп'ютер і вихід в інтернет. Все МФО працюють відповідно до законодавства України, тому умови отримання грошей прозорі і зрозумілі.

Терміново потрібні гроші, але банк відмовляє в кредиті, мотивуючи це різними причинами? Звертайтеся в мікрофінансову компанію, і заявка буде схвалена протягом 15 хвилин, після чого гроші відразу надійдуть на карту. Навіщо відкладати реалізацію своєї мрії, якщо заплатити можна потім?

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Мінімальна відсоткова ставка – 0,01%, максимальна – 1,8%. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту – повернення кредиту можливий в будь-який день, максимальний строк в рамках якого клієнт може оформляти подовження строку користування кредитом і внесення плати у вигляді комісії за таке подовження – 1 рiк з дати укладення договору. За прострочення повернення кредиту (без належного оформлення подовження строку користування кредитом), клієнту нараховуються підвищені відсотки в розмірі 3% за кожен день прострочення. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім того, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди по всім основним умовам реструктуризації, клієнту зупиняється нарахування відсотків.
Дані за акційним кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн
Строк кредиту = 10 днів
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн
Відсотки за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн
Сума до повернення = 1000,00 грн + 1,00 грн = 1001,00 грн

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн
Строк кредиту = 10 днів
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн
Відсотки за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн
Сума до повернення = 1000,00 грн + 180,00 грн = 1180,00 грн

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок 26501056200088
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.