click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення:

Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього:00

Процес отримання кредиту без довідки про доходи

Сьогодні в Україні є безліч державних та приватних фінансових установ, які видають клієнтам кредити і мікропозики. Але в більшості з них для отримання грошей буде потрібно надати довідку про доходи.

Як бути, якщо гроші знадобилися терміново, а роботи немає? На щастя, вихід є! Можна звернутися в офіційно зареєстровану мікрофінансову організацію, де оформити позику на певну суму можна протягом чверті години, при цьому надання довідки про доходи не потрібно.

Більш детальна інформація про те, як отримати кредит без довідки про доходи, надана нижче.

Перелік документів, необхідних для оформлення заявки в режимі онлайн

Сьогодні не потрібно стояти в довгих чергах або бігати по кабінетах, щоб отримати гроші на банківську карту.

Звертаючись в мікрофінансові організації, клієнт може пройти весь процес отримання позики віддалено, використовуючи для цього свій домашній комп'ютер та інтернет. Але потрібно мати під рукою такі документи:

 1. Паспорт громадянина України зі сторінками, де розміщена інформація про місце реєстрації, а також вказана інформація про дату народження, ім'я, по-батькові та прізвище. Найкраще підготувати електронний варіант потрібних розворотів.
 2. Скан документа про присвоєння ідентифікаційного коду платника податків.
 3. Також потрібен дійсний номер одного з мобільних операторів України та банківська карта будь-якого з українських банків.

Завершивши процедуру реєстрації та введення необхідних даних на заповітну суму, можна отримати гроші вже через 5-10 хвилин на карту. Для тих, хто любить отримувати гроші консервативним шляхом, двері офісу МФО завжди відкриті. Клієнт завжди може прийти особисто і оформити кредит без довідки про доходи.

Умови кредитування та причини відмови

Мікрокредитування - це швидка можливість отримання позики без довідки про доходи на максимально вигідних для клієнта умовах. Але при цьому мінімум вимог слід виконати, інакше можлива відмова. Найбільш частими причинами невдачі при спробі взяти кредит готівкою без працевлаштування є:

 • надання завідомо неправдивої інформації про себе (місце реєстрації, ПІБ і т.д.);
 • відсутність банківської карти, через що неможливий переклад (в даному випадку можна особисто відвідати офіс і отримати кредит готівкою);
 • особа, яка бажає взяти позику, є громадянином іншої держави або не має громадянства;
 • клієнт не вписується в вікові рамки для отримання кредиту без довідки про доходи. На сьогоднішній день його можуть отримати люди віком від 18 років до 75 років;
 • відсутність постійних джерел доходу, що ускладнює можливість погашення боргу.

Якщо по одній із зазначених причин розглянута заявка була відхилена, не варто впадати в відчайдушніше, варто спробувати виправити ситуацію і спробувати ще раз.

Переваги роботи з мікрофінансовими організаціями

Співпраця з МФО для українців - це новий вид можливості отримати гроші швидко і безпечно. Але, незважаючи на це, все більше людей бажають взяти кредит, минаючи виснажливі черги в банківських установах. Цьому є ряд пояснень:

 1. Можливість отримання позики без довідки про працевлаштування.
 2. Мінімальний відсоток кредитування.
 3. Немає необхідності вносити заставу.
 4. Непотрібні поручителі або праворуч про доходи.
 5. Можливість виконати всю процедуру онлайн.

Таким чином, українці отримали можливість швидко поправити своє фінансове становище, не виходячи з дому.

Способи погашення позики

Кредитні компанії не відстають від державних фінансових установ і надають своїм клієнтам кілька способів погашення кредитної заборгованості - готівкою в офісі, за допомогою терміналу або онлайн на сайті МФО або банку, де оформлена карта. Для цього просто потрібно ввести свої дані в потрібні поля і зробити переклад.

Кредит безробітним: реальність чи вигадки

Так, офіційно непрацюючий громадянин України може на законних підставах взяти кредит без надання довідки про доходи. Допомогти йому в цьому покликані мікрофінансові організації.

Не варто боятися оформляти заявку, адже для отримання грошей потрібен мінімальний пакет документів, а гроші надходять на рахунок практично відразу після схвалення видачі позики. Крім того, співпраця з МФО - це вигідно, адже процентна ставка буде мінімальною (досить часто вона зовсім відсутня).

Погашення кредиту відбувається вигідним для клієнта шляхом - рівними частинами за певний проміжок часу або відразу єдиним платежем. Це дійсно швидкий і зручний спосіб отримати гроші для реалізації будь-яких своїх цілей.

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Мінімальна відсоткова ставка – 0,01%, максимальна – 1,8%. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту – повернення кредиту можливий в будь-який день, максимальний строк в рамках якого клієнт може оформляти подовження строку користування кредитом і внесення плати у вигляді комісії за таке подовження – 1 рiк з дати укладення договору. За прострочення повернення кредиту (без належного оформлення подовження строку користування кредитом), клієнту нараховуються підвищені відсотки в розмірі 3% за кожен день прострочення. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім того, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди по всім основним умовам реструктуризації, клієнту зупиняється нарахування відсотків.
Дані за акційним кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн
Строк кредиту = 10 днів
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн
Відсотки за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн
Сума до повернення = 1000,00 грн + 1,00 грн = 1001,00 грн

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн
Строк кредиту = 10 днів
Відсотки за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн
Відсотки за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн
Сума до повернення = 1000,00 грн + 180,00 грн = 1180,00 грн

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок 26501056200088
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.