click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення

Термін кредиту:65 днів
Дата закінчення кредитного договору:
Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього :00

Кредит без довідки про доходи

Незалежно від причин, багато людей стикаються з необхідністю взяти кредит. При цьому, позичальник часто не знає про нюанси, які слід врахувати при виборі банківської структури або мікрофінансової організації, де будуть взяті в борг гроші. Перш за все, потрібно попросити детальну інформацію про таких аспектах:

 • умови нарахування процентної ставки;
 • час і умови повернення боргу;
 • можливість дострокового погашення заборгованості;
 • чи існують вікові рамки для оформлення кредиту;
 • чи є можливість взяти гроші на безвідсоткових умовах.

Сьогодні банк - це не єдина фінансова установа, де можна взяти гроші на реалізацію своїх бажань. Більш зручним способом є звернення до МФО, де є можливість оформити кредит без довідки про доходи на максимально вигідних умовах.

Мікрофінансові організації - безпечна позика грошей

Вирішивши подати заявку в МФО для отримання кредиту без довідки про доходи, кожен клієнт буде ознайомлений з умовами, на яких видаються гроші, а також про те, хто може оформити заявку:

 1. Дорослий громадянин України, який має постійну прописку на території країни.
 2. Обов'язкова наявність мобільного телефону з позитивним балансом і банківської карти, оформленої на ім'я заявника.
 3. Відповідальне ставлення до заповнення анкети. Найчастіше відмова мотивується недбалим ставленням до введення даних або наданням завідомо неправдивої інформації.

При виконанні цих простих умов з упевненістю в 99% можна гарантувати позитивний результат, і вже через 10-15 заявник отримає необхідну суму на карту.

Зверніть увагу! Оформляючи заявку, позичальник автоматично погоджується що він платоспроможний і зобов'язується повернути борг в зазначені терміни. Тоді видається кредит без довідки про доходи.

Необхідні документи для оформлення позики

На відміну від банківських установ, мікрофінансові організації надають клієнтам максимально вигідні умови для оформлення кредиту без довідки про доходи. В цілому, позичальникові потрібно мінімальна кількість паперів. Вся процедура відбувається онлайн, тому будуть потрібні:

 1. Паспорт громадянина України для перевірки правдивості зазначеної інформації про ПІБ, прописки та віку.
 2. Ідентифікаційний код платника податків.
 3. Банківська карта з можливістю здійснення операцій в інтернеті і позитивним балансом (мінімум 1 гривня).
 4. Мобільний телефон для прив'язки карти до анкети. (Слід враховувати, що карта і телефон повинні знаходитися поруч і бути оформленими на ім'я заявника).
 5. Реальну адресу електронної пошти, на яку можна зайти для підтвердження даних.

Потрібно вкрай відповідально вводити всю інформацію: помилки або хибні дані приведуть до гарантованої відмови. Також для уточнення даних оператор може зателефонувати на вказаний до анкети номер. Він надасть кілька запитань, які дозволяють прискорити схвалення заявки.

Коли гроші прийдуть на карту?

Робота з мікрофінансовими організаціями максимально вигідна клієнтам завдяки низькій процентній ставці і оперативності. Уже через кілька хвилин після реєстрації необхідна сума, зазначена в заявці, надійде на карту. При цьому, слід пам'ятати, що для цього потрібно погодитися з договором кредитування, де вказано, що клієнт погоджується зі своєю платоспроможністю і необхідністю повернення кредиту, що був наданий без довідки про доходи.

Відповіді на найпоширеніші питання

 1. Що робити, якщо гроші не приходять? Не варто хвилюватися. Насправді сума, зазначена в заявці, повинна прийти протягом декількох хвилин після обробки і схвалення видачі кредиту без довідки про доходи. Але іноді у позичальника і кредитора карти різних фінансових установ можливі невеликі затримки, пов'язані з обробкою даних. Сума все одно надійде в повному обсязі.
 2. Яка максимальна сума кредиту без довідки про доходи? В цілому, суму встановлює сам заявник. Але при цьому оператор при обробці заявки враховує кредитну історію, рівень зазначеного доходу та ряд інших факторів, що можуть вплинути на підсумкове рішення.
 3. Які кроки слід зробити для збільшення шансів на отримання кредиту без довідки про доходи? Слід врахувати, що 99% отриманих заявок схвалюються, тому спочатку шанси на позитивний результат максимально високі. Все, що потрібно для отримання грошей - це не намагатися обдурити співробітників МФО, вказуючи невірну інформацію про себе, і бути уважним, щоб не припуститися помилки випадково.
 4. Що робити, якщо я не можу погасити борг по кредиту в зазначені терміни? Перш за все, не варто ігнорувати дзвінки або письмові звернення співробітників компанії. Потрібно вийти на зв'язок і постаратися домовитися. До клієнтів завжди застосовується індивідуальний підхід, тому можна попросити про відстрочку або дізнатися інші можливості погашення.

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Строк кредиту – 65 календарних днів. Знижена процентна ставка - 0,01% в день, стандартна - 1,8% в день і звичайна 3% в день. Також, в рамках кредитного договору діє Грейс-період - період протягом якого нараховуються знижені / стандартні проценти. Після закінчення строку дії Грейс-періоду і до моменту закінчення строку дії кредитного договору нараховуються звичайні проценти. Строк дії Грейс-періоду Клієнт обирає самостійно. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту - повернення кредиту можливе в будь-який день. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім іншого, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди за всіма основними умовами реструктуризації, відбувається призупинення нарахування процентів.
Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн.
Строк кредиту = 65 днів
Грейс - період - 10 днів

Дані за пільговим (акційним) кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн.
Проценти за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 1,00 грн.
У разі, якщо клієнт не здійснив сплату процентів, нарахованих за зниженою ставкою в перший день після закінчення Грейс-періоду, проценти перераховуються за стандартною ставкою.

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн.
Проценти за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 180,00 грн.

У разі, якщо клієнт не здійснив погашення кредиту і процентів після закінчення Грейс-періоду наступні 55 днів користування кредитом проценти нараховуються за звичайною ставкою.
Щоденна звичайна процентна ставка = 3%
Нарахування та оплата процентів здійснюється щодня, на умовах Кредитного договору.
Річна процентна ставка (365 днів) = 1095%
Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 3 /100 = 30,00 грн.
Проценти за 55 днів = 30,00 грн х 55 днів = 1650,00 грн.
Сума до повернення в кінці строку кредитування = 1000,00 грн + 180,00 грн. + 1650,00 грн = 2830,00 грн.

* 0% на перший кредит - мається на увазі 0,01% відсоток в день протягом терміну дії Грейс-періоду відповідно до умов Кредитного договору

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок UA783052990000026503016802565
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.