click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення

Термін кредиту:65 днів
Дата закінчення кредитного договору:
Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього :00

Кредит онлайн в Чернігові для всіх клієнтів

 Повсякденне життя різноманітне, нестабільне і наповнене масою несподіванок, які не завжди бувають приємними. Проблеми зі здоров'ям, навчання, непередбачені витрати часто вимагають додаткових коштів, яких може не виявитися в потрібний момент у родичів і близьких друзів. Однак, якщо взяти кредит онлайн на карту в Чернігові, можна з легкістю попрощатися з більшою частиною фінансових проблем без зайвих хвилювань і необґрунтованих страхів.

Фінансові операції, які раніше були чимось недосяжним, сьогодні користуються великим попитом серед українців. Тепер ви можете вигідно отримати кредит прямо з дому або офісу.

Чому варто звернутися до нас

Організація «MegaGroshi» має безліч переваг, завдяки яким з кожним роком збільшується кількість постійних клієнтів. Найвигідніші послуги та нестандартні пропозиції дозволяють знайти стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Безперечними перевагами стають:

 1. Швидкість вирішення фінансових питань. Від заповнення анкети до кінцевого результату проходить всього пару хвилин часу.
 2. Доступність різних груп населення, бо потрібен тільки паспорт, податковий код, а також банківська картка.
 3. Гранична прозорість і чесність завжди на висоті. Ніяких прихованих платежів і недомовок. Клієнт завжди знає точну суму, яку йому належить повернути. Ми працюємо відповідно до чинного законодавства України, тому всі права захищені. Гарантуємо чесність і надійність всіх послуг і вироблених операцій.

Кредит онлайн може отримати кожен

Мікрофінансові організації (МФО) роблять все можливе і неможливе для того, щоб умови кредитування були простими і вигідними. У нашій компанії отримати позику в Чернігові досить легко. Головне, знати і дотримуватися основні положення угоди:

 • Мати документ, що засвідчує особу, та код платника податків.
 • Дорослий вік.
 • Особистий комп'ютер і пластикова карта будь-якого банку.

 Онлайн кредит в Чернігові - це ідеальна можливість обійтися без комісії і високих відсотків.

Швидкі гроші без комісій

На сайті «MegaGroshi» кожен зможе провести фінансові операції на віддаленій основі. Ця послуга дозволяє отримати бажаний результат, не виходячи з дому і тим самим заощадити багато часу. Важливо просто правильно ввести всі необхідні дані. Комісія не стягується. Практично завжди можна очікувати позитивний результат, і підтвердження доходів за півроку зовсім не потрібне. Бюро кредитних історій рекомендує «MegaGroshi» абсолютно всім клієнтам. Зберігається шанс отримати кредит, навіть якщо деякі банки в цьому відмовили.

Миттєва допомога «MegaGroshi» завжди поруч!

Відсутню грошову суму завжди легко і просто отримати на рахунок, якщо скористатися послугами нашої компанії. Мікрокредит, оформлений у нас, допоможе вирішити безліч проблем і вийти з фінансової скрути.

Послуги компанії «MegaGroshi» надаються по всій території України.

Миттєвий займ дає можливість отримати гроші на банківську карту в найкоротші терміни. Паперова тяганина, безумовно, затягує час і доставляє додаткові труднощі і переживання, тому завдяки онлайн можливостям всі процедури спрощені.

Покрокове оформлення позики

Для успішного оформлення мікрокредиту необхідно уважно виконати кілька пунктів:

 1. Вибрати суму і можливий термін.
 2. Оформити запропоновану заявку для отримання мікрокредиту.
 3. Кожен пункт анкети слід заповнювати відповідально і обов'язково без помилок. Вся інформація повинна відповідати дійсності, бути достовірною.
 4. Система обробить дані і видасть відповідь в лічені хвилини.
 5. Гроші прийдуть на карту відразу після позитивної відповіді.

Тепер ви зможете в будь-який момент отримати суму, якої бракує. Весь процес проведення операції здійснюється без особливих труднощів і не тягне за собою ніяких ризиків. Повернути отримані кошти позичальник зможе без особливих проблем.

Повертаємо позику онлайн

Отримуючи онлайн кредит в Чернігові, неодмінно варто ознайомитися із запропонованими зручними варіантами погашення позики. Існує маса варіантів швидкого повернення коштів. Кожен клієнт може вибрати найбільш прийнятний для себе:

 1. Оплата через особистий кабінет. Щоб оплатити кредит, досить ввести дані банківської картки.
 2. Зручно використовувати платіжні термінали.
 3. Каса будь-якого банку без зайвих питань прийме платіж.
 4. Можна використовувати спеціальний додаток інтернет-банкінг, яке буде під рукою в будь-який момент.
 5. Зателефонувавши за номером, можна зв'язатися з менеджером банку і повернути позику.

Після того, коли буде повернута вся сума в повному обсязі, процес можна повторити при необхідності знову. «MegaGroshi» мають своїх постійних клієнтів, тому що така співпраця дозволяє вирішувати фінансові проблеми дуже швидко.

Можливість терміново отримати гроші мають жителі Чернігова, а також інших міст нашої країни. Для того, щоб дізнатися всі можливості позики онлайн, необхідно зв'язатися з нашим менеджером і отримати відповідь на всі ці запитання.

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Строк кредиту – 65 календарних днів. Знижена процентна ставка - 0,01% в день, стандартна - 1,8% в день і звичайна 3% в день. Також, в рамках кредитного договору діє Грейс-період - період протягом якого нараховуються знижені / стандартні проценти. Після закінчення строку дії Грейс-періоду і до моменту закінчення строку дії кредитного договору нараховуються звичайні проценти. Строк дії Грейс-періоду Клієнт обирає самостійно. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту - повернення кредиту можливе в будь-який день. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім іншого, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди за всіма основними умовами реструктуризації, відбувається призупинення нарахування процентів.
Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн.
Строк кредиту = 65 днів
Грейс - період - 10 днів

Дані за пільговим (акційним) кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн.
Проценти за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 1,00 грн.
У разі, якщо клієнт не здійснив сплату процентів, нарахованих за зниженою ставкою в перший день після закінчення Грейс-періоду, проценти перераховуються за стандартною ставкою.

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн.
Проценти за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 180,00 грн.

У разі, якщо клієнт не здійснив погашення кредиту і процентів після закінчення Грейс-періоду наступні 55 днів користування кредитом проценти нараховуються за звичайною ставкою.
Щоденна звичайна процентна ставка = 3%
Нарахування та оплата процентів здійснюється щодня, на умовах Кредитного договору.
Річна процентна ставка (365 днів) = 1095%
Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 3 /100 = 30,00 грн.
Проценти за 55 днів = 30,00 грн х 55 днів = 1650,00 грн.
Сума до повернення в кінці строку кредитування = 1000,00 грн + 180,00 грн. + 1650,00 грн = 2830,00 грн.

* 0% на перший кредит - мається на увазі 0,01% відсоток в день протягом терміну дії Грейс-періоду відповідно до умов Кредитного договору

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок UA783052990000026503016802565
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.