click fraud detection

Сума:

500 грн.
14950 грн.
Промо-код
Розмір кредитування до 3 000 ₴ під 0,01%
Через 15 хвилин гроші надійдуть на карту

До повернення

Термін кредиту:65 днів
Дата закінчення кредитного договору:
Сума кредиту:
Відсотки і комісія: 0
Всього :00

Кредит онлайн з поганою кредитною історією

Раптово знадобилися гроші, а банк відхиляє Ваші запити в наданні кредиту, посилаючись на недостатньо хорошу, на його думку, кредитну історію? Неприємно, але ми постараємося Вам допомогти. Негативна кредитна історія може обмежити або зовсім закрити доступ до позик.

Як таке могло статися?

Зіпсована кредитна історія з вини інших компаній:

 • банк не відправив інформацію про погашення позики в бюро кредитних історій;
 • в кредитній історії неправильно вказані дані;
 • відображення в кредитній історії позики, яку позичальник не брав;
 • дублювання кредитів.

Зіпсована кредитна історія з вини позичальника:

 • непогашені кредити;
 • прострочені аліментні виплати;
 • велика кількість запитів на отримання кредиту;
 • одне або кілька прострочень по виплатах;
 • мали місце судові тяжби або ведуться розслідування у кримінальних справах.

Якщо мали місце один або кілька подібних факторів, в жодному банку взяти кредит з поганою кредитною історією, швидше за все, не вийде.

Як отримують інформацію про кредитну історію?

Всі фінансові структури, які здійснюють кредитування, перш ніж видати позику, аналізують фінансові можливості позичальника. Цей аналіз проводиться на підставі баз даних бюро кредитних історій. Кредитна історія – це інформація, яка повинна зберігатися в одному з бюро кредитних історій протягом 10 років з моменту останніх змін.

На даний момент основних таких структур в Україні три:

 • Українське бюро кредитних історій,
 • Перше всеукраїнське бюро кредитних історій,
 • Міжнародне бюро кредитних історій.

У ці організації з усіх кредитно-фінансових компаній надходить інформація про позичальників, видані їм раніше кредити та про своєчасність погашення боргу. Саме на ці дані спираються великі банки й організації при видачі кредитів. На жаль, в абсолютній більшості випадків, спостерігаючи навіть найменші порушення, банківські аналітики доходять висновку про недоцільність кредитування. Проте, якщо банківські аналітики недостатньо позитивно оцінили Ваші можливості, не варто засмучуватися. Ви можете запросити підтримку у нас. Саме ми допоможемо Вам отримати кредит з поганою кредитною історією.

Чому взяти кредит з поганою кредитною історією вигідно саме в MegaGroshi?

На відміну від банківських структур, наша система аналітики надає значно меншого значення окремим факторам, що колись вплинули на вашу кредитну історію. Відповідно, ми значно лояльніше ставимося до наших клієнтів і готові підтримати фінансово у важкий момент, видавши кредит онлайн. У MegaGroshi вельми лояльні умови отримання кредитної допомоги.

Сьогодні до Ваших послуг:

 • Простота. Отримати у нас кредит дійсно просто. Для цього непотрібні ані довідка про доходи, ані поручителі, ані відомості про рухоме або нерухоме майно.
 • Швидкість. Ми розуміємо, що часто гроші потрібні саме «негайно». Тому для наших користувачів ми розробили програму кредитування, яка передбачає досить швидку видачу коштів. А при повторному візиті, рішення буде прийнято всього за 5 хвилин.
 • Зручність. Отримати гроші можна на Вашу банківську карту буквально миттєво.
 • Інноваційність. Нема потреби виходити з дому, вся процедура оформлення здійснюється в режимі онлайн у зручний для Вас час, приймання заявок на отримання кредиту здійснюється цілодобово.
 • Лояльність. Ми розуміємо, що Вам, швидше за все, потрібно більше, ніж пара тисяч, тому у нас Ви можете отримати аж до 14 950 гривень.

Крім того, існує гнучка система знижок і бонусів як для нових клієнтів, так і для тих, хто користується нашими послугами не в перший раз.

Як поліпшити погану кредитну історію з MegaGroshi?

Наша організація передає дані про успішність повернення коштів в бюрокредитних історій. Це означає, що зіпсовану кредитну історію можна поправити завдяки одній або декільком мікропозикам, що оформлені й успішно повернуті у нас.

На завершення хотілося б відзначити, що для формування хорошої кредитної історії краще дотримуватися наступних правил:

 • Якщо відсутня кредитна історія, а в майбутньому планується оформляти кредит на велику суму, бажано оформити спочатку 1-2 споживчих кредити на значно меншу суму й успішно їх виплатити. Один з хороших варіантів – мікрокредит;
 • намагатися оформлювати позики в обмеженій кількості в мікрофінансових організаціях (МФО) та обов'язково вчасно їх погашати;
 • краще уникати «кредитних пірамід» – коли позичальник оформляє кілька кредитів у різних фінансових організаціях, причому кожен з них по сумі більший за попередній. Це означає, що кредитні кошти використовуються для виплати старих боргів за позиками. Навіть якщо всі кредити закриваються без прострочень, є ризик, що рано чи пізно така «піраміда» може завалитися.

Звертайтеся в MegaGroshi та оцініть всі переваги співпраці з нами!

7 випадків, коли кредит
може виявитися Вам дуже корисний

Відремонтувати машину

Якщо трапилася раптова поломка, необхідна діагностика і техобслуговування. Або раптом нарвалися на штраф потрапивши в невелике ДТП.

Запросити дівчину на побачення

І реалізувати Ваші найсміливіші фантазії.
Ви вже подумали, як її здивувати?

Заплатити за навчання

Протриматися до зарплати

Коли гроші як вітром здуло і гостро необхідна своя особиста готівка.

Купити ліки
і оплатити лікування

Ми підтримаємо Вас кредитом швидкого реагування, якщо виникли проблеми зі здоров'ям.

Стати володарем крутого смартфона

Або іншого гаджета.

Купити з явною вигодою і здійснити Вашу мрію

Коли Ви раптово помітили, що на бажаний товар або послугу дуже вигідна знижка!

Оформити кредит в Megagroshi
простіше простого за допомогою
трьох Megaпереваг

Megaпросто

Вам необхідні тільки паспорт, ІПН і банківська карта.

Megaшвидко

Термін оформлення кредиту всього 7 хвилин.

Megaбезпечно

Ваші особисті дані надійно захищені!

Повернути кредит легко

Повернути або продовжити термін кредиту можна за допомогою терміналів Ibox та EasyPay або за реквізитами через термінал ПриватБанку

MegaGroshi — доброзичливий сервіс
реально швидких кредитів в Україні.

Не вимагає установки додатків для Android та iOS. Доступний з комп'ютерів, ноутбуків і мобільних пристроїв

Опитування клієнтів MegaGroshi

Чому позичальники відмовляються від класичного кредитування на користь онлайн позик

Відгуки

Ігор
29 років
Слюсар

Вже не в перший раз беру кредит в Мегагроші. Останнього разу, коли потрібно було повертати гроші, мені затримали зарплатню, тому перейшов на сайт, перерахував процент за користування грошима і продовжив термін свого займу. Коли отримаю зарплатню – одразу ж поверну гроші повністю, щоб процент не ставав більшим.

Боря
22 років
Студент

Вчусь заочно, а це зараз зовсім недешево. Коли сесія починається, то гроші на житло, канцтовари та інші витрати дуже потрібні. В таких випадках я швидко беру кредит від 3000 гривень і покриваю всі свої витрати.

Христина
24 років
Продавець-консультант

Мегагроші мене завжди виручають. Нещодавно виникла проста ситуація: подруга запросила на день народження, я захотіла піти, але грошей на хороший подарунок не вистачало. Взяла гроші на тиждень и купила те, що запланувала. Кредит повернула одразу ж, як отримала аванс.

Тетяна
28 років
Менеджер з продажу

Коли мені були потрібні гроші, довго не роздумувала, де їх взяти, тому що давно чула від друзів та колег про Мегагроші. Вони користуються кредитами в сервісі, коли затримують заробітну плату. Отримати гроші реально просто. Я просто перейшла на сайт, відправила скани своїх документів і отримала гроші на свою картку.

Федор
43 років
Будівельник

Я іноді беру кредит у Мегагроші, якщо мені затримують зарплату. Чим рахувати копійки, що залишилися на моєму рахунку, набагато легше просто взяти у них і відчувати себе спокійно. Таких компаній зараз багато, але в Мегагроші надійніше за все.

Наталі
36 років
Бухгалтер

Моя подруга часто бере кредити в Мегагроші. Спочатку я не розуміла, навіщо їй це потрібно, а потім, коли мені терміново знадобились гроші заповнила заявку та отримала згоду. Це реально швидко і просто - отримала гроші на картку протягом 7 хвилин. Вже погасила кредит, але якщо мені ще знадобляться гроші - знову звернусь сюди.

Алла
46 років
Викладач

Дуже зручно, коли можна швидко отримати потрібну суму грошей, одразу на картку. Якось по дорозі додому зайшла до магазину за продуктами, і лише коли набрала повний кошик, зрозуміла, що маю в гаманці не ту картку. Тоді одразу з мобільного зайшла на сайт Мегагрошей, подала заявку і поки стояла у черзі – отримала гроші на картку. Пройшло хвилин 10. Все чітко і швидко, рекомендую.

Павло
31 рiк
Менеджер з персоналу

Користувався Мегагроші багато разів. Завжди повертаю гроші через термінал або касу банку. Брав одного разу гроші, колі перебував у Києві, а повернув їх вже вдома, в Полтаві.

Анатолій
43 років
Інженер зв'язку

Користуюсь сервісом давно, суми беру досить невеликі, виплачую їх завжди у відповідній термін. Компанія працює швидко. Процент цілком нормальний, але звісно, хотілося б, щоб він був поменше.

Євген
52 років
Інженер транспорту

Звернутися в Мегагроші мені порадили друзі, коли мені не вистачало на ремонт 2000 гривень. Сказали, що гроші надійдуть просто на картку. Реально потрібні лише паспорт, код, це правда. Швидко зрозумів що до чого, заповнив анкету, зачекав ще 5-7 хвилин і отримав гроші. Ремонт зробив, борг повернув)

Компанія видає кредити клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором. Строк кредиту – 65 календарних днів. Знижена процентна ставка - 0,01% в день, стандартна - 1,8% в день і звичайна 3% в день. Також, в рамках кредитного договору діє Грейс-період - період протягом якого нараховуються знижені / стандартні проценти. Після закінчення строку дії Грейс-періоду і до моменту закінчення строку дії кредитного договору нараховуються звичайні проценти. Строк дії Грейс-періоду Клієнт обирає самостійно. Клієнту доступна опція дострокового повернення кредиту - повернення кредиту можливе в будь-який день. Також по відношенню до клієнта може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Крім іншого, клієнт має право відправити запит на реструктуризацію заборгованості. Якщо сторони досягли згоди за всіма основними умовами реструктуризації, відбувається призупинення нарахування процентів.
Приклад розрахунку сукупної вартості кредиту:
Сума кредиту = 1000,00 грн.
Строк кредиту = 65 днів
Грейс - період - 10 днів

Дані за пільговим (акційним) кредитом
Щоденна відсоткова ставка = 0,01%
Річна відсоткова ставка (365 днів) = 3,65%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн.
Проценти за 10 днів = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 1,00 грн.
У разі, якщо клієнт не здійснив сплату процентів, нарахованих за зниженою ставкою в перший день після закінчення Грейс-періоду, проценти перераховуються за стандартною ставкою.

Дані по кредиту зі стандартною відсоткова ставкою
Щоденна процентна ставка = 1,8%
Річна процентна ставка (365 днів) = 657%

Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 1,8 / 100 = 18,00 грн.
Проценти за 10 днів = 18,00 грн х 10 днів = 180,00 грн.
Сума процентів до сплати після закінчення строку дії Грейс-періоду = 180,00 грн.

У разі, якщо клієнт не здійснив погашення кредиту і процентів після закінчення Грейс-періоду наступні 55 днів користування кредитом проценти нараховуються за звичайною ставкою.
Щоденна звичайна процентна ставка = 3%
Нарахування та оплата процентів здійснюється щодня, на умовах Кредитного договору.
Річна процентна ставка (365 днів) = 1095%
Проценти за 1 день = 1000,00 грн * 3 /100 = 30,00 грн.
Проценти за 55 днів = 30,00 грн х 55 днів = 1650,00 грн.
Сума до повернення в кінці строку кредитування = 1000,00 грн + 180,00 грн. + 1650,00 грн = 2830,00 грн.

* 0% на перший кредит - мається на увазі 0,01% відсоток в день протягом терміну дії Грейс-періоду відповідно до умов Кредитного договору

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ»
Код ЄДРПОУ 41484702
Розрахунковий рахунок UA783052990000026503016802565
Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 380269
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 07.12.2017 г., серія ФК № 965, реєстраційний № 13103694.
Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 01.02.2018 г., термін дії - безстроково.