click fraud detection

Як отримати кредит

Якщо Ви користуєтеся нашими MEGAпослугами вперше:
1
За допомогою кредитного калькулятора виберіть бажану суму та строк кредиту (сума до повернення буде вказана нижче), після чого натисніть «Отримати кредит».
2

Зареєструйтеся та заповніть заявку на отримання кредиту.

3

Зареєструйтеся та підтвердіть банківську картку, на яку в подальшому надійдуть гроші. Для цього введіть в систему дані Вашої картки. Після цього, на картці буде заблокована випадкова сума в розмірі до однієї гривні. Щоб підтвердити, що картка належить Вам і у Вас є до неї доступ, у Вашому Особистому кабінеті в спеціальному віконці буде необхідно ввести заблоковану суму (сума буде заблокована, а не знята).

4

Рішення про видачу кредиту буде прийнято протягом 5-7 хвилин (в робочий час). Інформацію про це Ви отримаєте у вигляді sms та по email, які Ви вказали при реєстрації на сайті MegaGroshi.

5

Після цього, Вам необхідно буде ознайомитися з кредитним договором, проставити позначку про згоду з його умовами та підписати його за допомогою цифрового коду (прирівнюється до Вашого власноручного підпису), який буде надіслано Вам у вигляді sms.

Якщо Ви користуєтеся нашими послугами повторно:
1

Ваші дані вже зберігаються в нашій системі і в Вашому Особистому кабінеті, тому за допомогою кредитного калькулятора просто виберіть потрібну суму і термін погашення кредиту, після чого натисніть «Отримати кредит».

2

Почекайте трохи до прийняття рішення про видачу кредиту, про що Вас повідомлять у вигляді sms та по email. Після цього гроші надійдуть на Вашу карту. Як правило ця трансакція (переказ грошей) відбувається банками досить швидко, за лічені хвилини.