click fraud detection
Питання та відповіді
MegaGroshi – це сервіс кредитування через Інтернет. Ми надаємо швидкі та зручні кредити громадянам України. Більш докладно про нас і наш сервіс читайте в розділі Про нас.
Розмір кредиту складає від 500 до 14 950 гривень для постійних клієнтів, а перший кредит для кожного нового клієнта – від 500 до 3000 гривень. Доступний розмір кредиту залежить від сумлінності клієнта. Доступний Вам розмір кредиту можна дізнатися в Особистому кабінеті.
Для отримання кредиту Вам знадобляться: комп'ютер або смартфон, доступ до Інтернету, банківська картка будь-якого банку України, оформлена на ваше ім'я, паспорт та ІПН.

Наш клієнт (позичальник):

• є громадянином України,

• досяг повноліття – 18 років,

• має повну дієздатність і правоздатність,

• має реєстрацію місця проживання на території України,

• на момент подачі заявки не є військовослужбовцем,

• не зареєстрований і не проживає на постійній основі в населених пунктах, визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводиться антитерористична операція та/або на тимчасово окупованій території України,

• не є фізичною особою-підприємцем, який проводить свою господарську діяльність на території населених пунктів, визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводиться антитерористична операція та/або на тимчасово окупованій території України,

• має відкриту на власне ім'я банківську картку в українському банку,

• має діючий документ, що засвідчує особу.

MegaGroshi видає кредити на підставі Вашої заявки, поданої через Інтернет, а гроші перераховуються на Вашу банківську картку. Подати заявку на отримання кредиту Ви можете з будь-якої точки України, крім населених пунктів, визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводиться антитерористична операція та/або на тимчасово окупованій території України.
Ні. Ми працюємо через Інтернет і Ваш візит в наш офіс не вимагається.
Для отримання кредиту в MegaGroshi просто вкажіть в заявці свій ІПН, дані Вашого паспорта, номер мобільного телефону та номер Вашої банківської картки.
Ні, для отримання кредиту в MegaGroshi Вам не потрібно надавати нам заставу або поручителів.
Ви можете отримати кредит на картку будь-якого українського банку. Картка повинна бути активною і оформлена на Ваше ім'я.
На жаль, Ви не можете отримати кредит на корпоративну картку, тому що кредит видається особисто Вам – громадянину України, а не фізичній особі-підприємцю або юридичній особі.
Ви можете отримати кредит в MegaGroshi, якщо у Вас немає простроченої заборгованості перед іншою кредитною організацією.
На жаль, Ви зможете отримати новий кредит в MegaGroshi тільки після повернення поточного кредиту.
Для оформлення заявки на отримання кредиту виберіть суму та строк кредиту на кредитному калькуляторі в Особистому кабінеті або на головній сторінці сайту MegaGroshi й натисніть кнопку «Отримати кредит». Заповніть анкету (якщо Ви її не заповнювали до цього) і підтвердіть свою згоду з умовами кредитного договору, Правилами надання грошових коштів в кредит і Політикою конфіденційності. Більш детальну інформацію про отримання кредиту Ви можете дізнатися в розділі «Як взяти кредит».

Ми намагаємося зробити все можливе, щоб розглянути Вашу заявку в найкоротші строки: до 15 хвилин – для першого кредиту і 5-7 хвилин – при повторних зверненнях.

Максимальний строк розгляду Вашої заявки – одна доба.

Заявка на отримання кредиту оформлюється тільки через Інтернет. Якщо у Вас виникли труднощі чи питання, телефонуйте за номером 0 800 30 12 12 (дзвінок безкоштовний в межах території України з усіх номерів операторів мобільного та міського зв'язку). Служба підтримки проведе Вас через всі етапи оформлення в голосовому режимі.
Для зміни Ваших даних, Вам необхідно зайти в Особистий кабінет, вибрати вкладку «Особисті дані» та внести відповідні коригування.
Про результати розгляду MegaGroshi Вашої заявки на отримання кредиту, Ви отримаєте повідомлення на мобільний телефон у вигляді sms і на електронну пошту, зазначені Вами при реєстрації на сайті MegaGroshi.
MegaGroshi перерахує гроші на Вашу банківську картку протягом 15 хвилин після схвалення Вашої заявки на отримання кредиту.
Ви можете відмовитися від отримання кредиту до перерахування грошових коштів на Вашу картку. Також Ви можете відмовитися від вже отриманого Вами кредиту, за умови сплати всіх належних платежів згідно з кредитним договором.

Для того щоб убезпечити Вас від шахрайських дій третіх осіб, ми проводимо процедуру перевірки картки, яка підтверджує, що картка знаходиться безпосередньо під Вашим контролем.
CVV2-код – це тризначний код на зворотній стороні Вашої банківської картки та використовується для перевірки автентичності картки при будь-яких операціях в Інтернеті.
Ваші дані використовуються тільки для отримання Вами кредиту і передаються по захищеному каналу. Ми зберігаємо Ваші персональні дані і не розголошуємо їх третім особам за винятком випадків, передбачених законодавством України та кредитним договором. Детальніше про захист Ваших даних можна дізнатися в Правилах надання грошових коштів в кредит і в Політиці конфіденційності, з якими Ви можете ознайомитися в розділі «Про нас» вибравши вкладку «Документи».
Згідно ст. 12 Закону України «Про електронну комерцію» – це алфавітно-цифрова послідовність символів, за допомогою якої Ви можете підтвердити свою особу, здійснюючи операції в Інтернеті. MegaGroshi для підписання кредитного договору з Вами в якості одноразового ідентифікатора використовує код, який відправляється Вам за допомогою sms на Ваш номер мобільного телефону, вказаний Вами при реєстрації на сайті MegaGroshi. Таким чином, цей код відомий лише Вам і MegaGroshi.
Ви можете повернути кредит скориставшись Особистим кабінетом або інтернет-банкінгом Вашого банку. Також Ви можете повернути кредит через термінали самообслуговування Ibox, EasyPay, ПриватБанк і в касі будь-якого банку України. Детальніше Ви можете дізнатися в розділі «Як повернути кредит».
Так, Ви можете повернути кредит дострокового в будь-який зручний для Вас день. Перед здійсненням платежу уточніть суму до повернення в Вашому Особистому кабінеті.
Згідно з кредитним договором, в разі прострочення платежу, до Вашої заборгованості буде застосована підвищена відсоткова ставка в розмірі 3% від суми кредиту за кожен день прострочення. Також, якщо Ви отримували кредит за зниженою відсотковою ставкою (зі знижкою, в період проведення акцій), Ваш кредит буде перерахований за стандартною відсотковою ставкою 1,8% в день.
Ви може користуватися послугами MegaGroshi відразу ж після отримання sms з повідомленням про повернення поточного кредиту.
Послуга подовження строку користування кредитом дозволяє перенести заплановану дату повернення кредиту на іншу дату без застосування до Вашого кредиту підвищеної відсоткової ставки та без формування Вашої негативної кредитної історії. Сплативши комісію за подовження строку користування кредитом, Ви можете відстрочити дату повернення кредиту на 7, 15 або 30 днів (в залежності від обраного строку).
Для подовження строку користування кредитом, увійдіть в Особистий кабінет, на вкладці «Мій кредит» виберіть строк подовження (7, 15 або 30 днів) і натисніть на кнопку «Подовжити».
Ви можете подовжувати строк користування кредитом стільки разів, скільки Вам знадобиться в межах строку дії кредитного договору (до

1 роки з дати підписання договору).

Особистий кабінет – це Ваша персональна сторінка на сайті MegaGroshi. В Особистому кабінеті Ви можете оформити заявку на отримання кредиту, подовжити або повернути кредит. Крім цього, в Особистому кабінеті з'явиться відповідна інформація за поточним кредитом – строк і сума до повернення.
Якщо Ви забули пароль, просто натисніть на кнопку «Нагадати пароль» внизу екрану.
Зайдіть в Особистий кабінет і перейдіть на вкладку «Мої дані». В поле, де вказано поточний адресу електронної пошти, введіть нову адресу та натисніть на кнопку «Зберегти». Після цього, натисніть на кнопку «Підтвердити електронну пошту» і введіть код підтвердження, який прийде Вам на нову поштову скриньку.
Найпоширеніші причини відмови: Ви не громадянин України, Вам менше 18 років, у Вас немає постійного джерела доходу. Крім того, відмова могла прийти, якщо Ви допустили помилку при заповненні заявки або якщо у Вас негативна кредитна історія.
Оформити повторну заявку Ви можете через 7 днів після попереднього звернення.

Якщо з погашенням заборгованості виникають труднощі, краще за все відразу звернутися до кредитора для пошуку взаємовигідного рішення. Таким рішенням може стати реструктуризація боргу — процедура, що допомагає уникнути погіршення кредитної історії й зберегти рівень довіри між фінансовою організацією та клієнтом.

У чому полягає реструктуризація?

Реструктуризація кредиту полягає в зміні умов чинного договору. При цьому можуть бути змінені як одна, так і декілька умов (графік виплат, розмір платежів, термін дії договору).

Зміна графіка виплат означає, продовження дії строку кредитного договору.Передбачається, що протягом цього часу клієнт зможе вирішити свої фінансові проблеми.

Зміна розміру щомісячного платежу. Відбувається зменшення розміру виплати відповідно до реальних можливостей клієнта.

Заявку на реструктуризацію можна подати в наступних випадках:

• важке захворювання, що вимагає тривалого (понад три тижні) лікування в стаціонарі або в домашніх умовах і що спричинило нездатність виконувати роботу та отримувати дохід;

• нещасний випадок (наприклад, ДТП), який заподіяв істотну шкоду здоров'ю;

• нещасний випадок (повінь, пожежа, землетрус, військові дії), в результаті якого було втрачено майно;

• отримання інвалідності 1-2 групи;

• різке погіршення матеріального становища внаслідок втрати офіційної роботи (якщо робота була втрачена не пізніше, ніж через 3 місяці з моменту підписання кредитного договору);

• різке погіршення матеріального становища без втрати роботи (при скороченні зарплати або переведення на низькооплачувану посаду);

• прийняття на військову службу в Збройні сили України;

• арешт з подальшим позбавленням волі;

• отримання статусу єдиного годувальника;

• втрата або обмеження дієздатності на підставі рішення суду.

Перераховані вище обставини мають супроводжуватися відповідними документами.

Залежно від ситуації, MegaGroshi запропонує можливий спосіб реструктуризувати борг, а ви отримаєте можливість зменшити кредитний тягар і зберегти свій кредитний рейтинг.